2737
2739

من ۲۲سالگی استخدام شدم..۲۵ازدواج کردم..۳۰هم بچه دارشدم..تا موقعی که پسرم بدنیابیاد عالی بود..مستقل بودم حس خوبی داشتم به کارمم علاقه داشتم الانم دارم ولی بعد بچه دارشدن سخته برام

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه درآمد شوهرت بالاست،ماهانه بهت پول خوبی میده،مرد خوبیه،برات همه چی میگیرهه بی منت...

خونه داری...

میری باشگاه،میری کلاس هنری،میری گردش ،مراقب بچه ها،مراقب خودت،به خودت وقت زیادی داری برسی...

کار زنو خسته و شکسته میکنه..

2728

بنظرم بستگی به توانایی فرد و اون کار داره

خواهرم شاغله واقعا کارش زیاده و بچه اش هر روز پیش مامانمه و وقتی خواهرم برمیگرده هم می‌خوابه تا عصر... بچه اش احساس میکنم خیلی کم مامانش میبینه وقتی وسط روز میاد بهش شیر بده موقع رفتن اینقدر گریه می‌کنه که مامانم مجبوره به زور آرومش کنه.... همش خواهرم میگه کاش میومدم بیرون بچه ام داره اذیت میشه...

ولی خودم خیلی دوست دارم برم سرکار خیلی ناراحتم از خانه داری... نمی‌دونم شایدم بعد پشیمون شدم...

بستگی داره 

اگه همسرت همون یباشه ک میخوای از نظر مالی بتونه خواسته هاتو براورده کنه و رضایت داشته باشیو پولوتوجیبی براکارای شخصیت داشته باشی ینی بقولی وضع مالیش خوب باشه و اخلاقشم خوب باشه ک بت بده خو چی بهتر از این خوته ای بیرون نمیری و درکنارشم داری واس خودت خرج میکنی،مثلا من یکی از اشناهامون پسرشو ی نیم روز میزاره مهد ساعت ۱۱از خواب بیدار میشه،برا خونه تکونی عنده کارگر میگیره،شوهرش بهترین لباس و لوازم ارایشی بهداشتی و بهترین تفریحاتو براش فراهم‌کرده ولا انگار هنوز مجرده انقد ک پر انرژی و با نشاطه،خوب این صد درصد خونه داری

ولی کسی ک خواستگاراش اونی نیستن ک میخواد،ینی خودش یا خانوادش سطحش پایینه امکان ازدواج با فردی با ویژکی های مورد نظرش نیس،(مثلا پدرش کارگره خودش شوهر کارمند میخواد)یا ازدواج کرده و شوهرش درامدش کمه خرج خونه و اجاره رو بزور میده نمیتونه دیگه برا همسرش خرج کنه سالی دوبار لباس میگیره صب تا شب بچش باید وردلش باشه دیگه اعصابش نمیکشه تفریحم نمیره چون تو این اوضاع تا بیرون شهر بری یه ۲۰۰تومنی اب میخوره خو برا رسیدن ب شرایط ایده آلش خودشم باید تلاش کنه اینجوری رفاه بیشتری براش فراهم میشه،مثلا همونی ک باباش کارگره کارمند میشه با همکارش ازدواج میکنه و...پس ب شرایط بستگی داره و هدف خود آدم نمیشه برا همه نسخه یکسان پیچید

...