2737
2739
عنوان

خانومهای شاغل از کارتون راضی هستین ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 30395 بازدید | 792 پست
جالبه من بیشتر خانومای اطرافیانم که شاغلن همسرتان با مشاغل رده بالا دارن ولی بیشتر خانه دارا زندگی خ ...

من اکثریت گفتم نه اقلیت،اینجاخیلیام خودشون اینو گفتن ک صرفابخاطرنیازمالی کارمیکنن ،بله بعضیام موقعیت مالی خوبی دارن که تعدادشون کم،اصل کارکردن بخاطرپول این واقعیت

من خودم كارمندم هر كي به هرجا ميرسه قطعا زحمت ميكشه پس اينقدر حرص حقوق ديگران رو نخوريم ما كه جاي او ...

اینقدر این حرفتون منطقی بود که ترجیح دادم بخاطرش یک عمر سکوت کنم!!!

در همین حد کفایت میکنه که مملکت گل و بلبل و لبریز از فساد گسترده اداری حتما نتیجه همینه که هر کسی در هر جایی هست با زحمت بهش رسیده و داره ارزنده ترین خدمات رو ارایه میده!!!

حقوقی که شریک جیب مردمه عزیزم حرص خوردن نداره ...

امید آخرین چیزیست که میمیرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اقا عمرتون نزاريد تو خونه به اشپزشي و بچه داري براي خودتون كار كنيد مردا براي زنايي كه شاغلن احترام ...

خداروشکر که هم شاغلید هم متاهلید هم بچه دارید خیلی امتیاز دارید ولی متاسفانه با این همه امتیاز به این درک نرسیدید که کسی که مثل شما فکر نمیکنه خودشو گول نمیزنه نوع زندگیش و نگرشش  فرق داره ..احترام و اعتماد به نفسی که با پول بیاد با بی پولی دود میشه دوست عزیز..به چیزهای محکمتری چنگ بزن

2728
ترنم جان کارتو ازدست نده با محبت ومهربونی مجابش کن که بری من آرزومه فرهنگی آموزش پرورش باشم

بخدا تقریبا هر روز بحث داریم واقعا خسته شدم دیگه چیکار کنم   به هیچ صراطی مستقیم نیست  سه ساله دارم امروز فرداش میکنم ولی اصلا کوتاه نمیاد 

من ، معـــــــــلم هستم زندگی پشت نگاهم جاریست سرزمین کلمات تحت فرمان منست قصر پنهان منست قاصدک های لبانم هرروز سبزه ی نام خدا را به جهان می بخشد من معلم هستم هر شب از آینه ها می پرسم به کدامین شیوه ؟ وسعت یاد خدا را بکشانم به کلاس ؟ بچه ها را ببرم تا لب دریاچه ی عشق ؟ غرق دریای تفکر بکنم ؟ من معلم هستم درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است من معــــــــــــــلم هستم💐💐💐
وای نه فرهنگی بهترین کاره برا خانما به هیچ وجه کارتو از دست نده بهش بگو همون اول میخواستی زن خونه دا ...

واقعا دیگه کم آوردم   همکار بودیم که آشنا شدیم  هر روز بحث داریم

من ، معـــــــــلم هستم زندگی پشت نگاهم جاریست سرزمین کلمات تحت فرمان منست قصر پنهان منست قاصدک های لبانم هرروز سبزه ی نام خدا را به جهان می بخشد من معلم هستم هر شب از آینه ها می پرسم به کدامین شیوه ؟ وسعت یاد خدا را بکشانم به کلاس ؟ بچه ها را ببرم تا لب دریاچه ی عشق ؟ غرق دریای تفکر بکنم ؟ من معلم هستم درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است من معــــــــــــــلم هستم💐💐💐
واقعا دیگه کم آوردم   همکار بودیم که آشنا شدیم  هر روز بحث داریم

چقدر مردا پرو شدن بخدا وقتی همکارت بود یادش نبود اینچیزارو بهت بگه توهم قبول نکن بهش بگو همینی که هس نمیخوای میل خودته من اینهمه درس خوندم زحمت کشیدم حالا بشینم توخونه که چی 

زندگی هرگز نمیتواند کامل باشد اما همیشه میتواند زیبا باشد  
چقدر مردا پرو شدن بخدا وقتی همکارت بود یادش نبود اینچیزارو بهت بگه توهم قبول نکن بهش بگو همینی که هس ...

آره بخدا    نمی دونم چیکار کنم   هر چقدم سرویس دهی میکنم فایده نداره 😂😂

2738
خداروشکر امیدوارم بیاد آزمونش،نمیدونی این آزمون برا کارشناس قوه قضائیه هس یا کارشناس رسمی  دادگ ...

فکر میکنم دادگستری بازم دقیق اطلاع ندارم، امیدوارم موفق باشین 

خدایاا... من دلم قرصه، کسی غیر از تو با من نیست، خیالت از زمین راحت حتی روز روشن نیست، کسی اینجا نمیبینه که دنیا زیر چشماته، یه عمره یادمون رفته زمین دار مکافاته، فراموشم شده گاهی که این پایین چه ها کردم، که روزی باید از اینجا به پیش تو برگردم، وقت برگشتن یکم با من مدارا کن، شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن...
خداروشکر که هم شاغلید هم متاهلید هم بچه دارید خیلی امتیاز دارید ولی متاسفانه با این همه امتیاز به ای ...

اينو براي كسايي گفتم كه از علايقشون چشم پوشي ميكنن و به اصطلاح خودشون به خاطر بچه از خود گذشتگي ميكنن هر كسي اعتماد به نفسش از جايي نشات ميگيره تو اين زمونه اي پول حرف اول رو ميزنه حرف من فك نميكنم اشتباه باشه اميدوارم موفق باشيد 

اینقدر این حرفتون منطقی بود که ترجیح دادم بخاطرش یک عمر سکوت کنم!!! در همین حد کفایت میکنه که مملکت ...

ما عادت كرديم كه به همه انگ داشتن پارتي رو بزنيم به هر ادم پولداري انگ دزدي قبول دارم خيلي ها با پارتي پيش رفتن اما هستن كسايي تو اطرافيانم كه ازهيچي به همه چي رسيدن انقد  با اين حرف ها انگيزه همه رو نكوشيم كه تو ازمون ها شركت نكنن چون پارتي بازيه

ما عادت كرديم كه به همه انگ داشتن پارتي رو بزنيم به هر ادم پولداري انگ دزدي قبول دارم خيلي ها با پار ...

بحث من پارتی بازی منحصرا نیست ...بحث من وضع نابسامان اقتصاد دولتی و بیمار ماست که معلول همین نیروهای غیر حرفه ایی مدیران و کارمندان نالایق و سیستم بیمار پذیرش و استخدام نیروی کار هست ...دوست عزیز در آزمون های استخدامی اول سهمیه اعمال میشه بعد سابقه بسیج بعد از صافی سخت سوال های عقیدتی شما به من بگو تخصص دقیقا کجای کار هست ؟؟؟با عرض شرمندگی در اقتصاد بیمار ما متاسفانه خیلی سخت نیست که به بعضی از آدمهای پولدار انگ دزدی زد...چرخ اصلی اقتصاد روی شونه های نحیف کارگره ولی پولشو مدیر و وزیر و کارمند میگیره ..در هر آزمون استخدامی ببیند چند نفر کارشناس اقتصاد و مدیریت و..میگیرند؟؟این کشور به کارگر متخصص نیاز داره نه مدیر و کارمند پشت میز نشین...من میگم با این وضع اسف بار کشور خیلی لازم به توضیح نیست که دقیقا چقدر کار مفید تو این کشور انجام میشه چقدر تخصص در جریانه...آنچه که عیان است چه حاجت به بیان است