2737
2734
عنوان

ميدونم شورش رو دراوردم ولى بياين ببينيد كدوم از اين كادو ها خوبه+عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 29 پست
اين جعبه مزيكال هم مشكيش ٧٠ تومن و سفيدش ٨٥  من خودم از اين خوشم مياد ولى مثه اينمه خيلى قديم ...

جعبه برای نگهداری بدلیجات و طلا بخر ... الان خیلی مدل های قشنگی هست .. موزیکال که استفاده نمیشه

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
جعبه برای نگهداری بدلیجات و طلا بخر ... الان خیلی مدل های قشنگی هست .. موزیکال که استفاده نمیشه

خب توى اينم جواهر ميذارن

توى عكس بيين

درش كه باز بشه چندتا جا داره براى جواهر

اكانت من و خواهرم مشتركه لطفا هى نگيد مجردى يا شوهر دارى😑🤭
2740
اين جعبه مزيكال هم مشكيش ٧٠ تومن و سفيدش ٨٥  من خودم از اين خوشم مياد ولى مثه اينمه خيلى قديم ...

اين جعبه اندازش بزرگه ها

میدونم کجاش ؟   ۱۶ متری جنوبی رسالت پر از جعبه جواهر و موزیکال هست

من پيروزى ام چ جورى بايد برم اونجا؟

قيمتاشون خوبه اونجا؟

ادکلن خوبه

بعدشم فیک نیست که کپی هست

یعنی شرکتش از مواد معتبر برای ساختش استفاده میکنه ولی با قیمت ارزون تر همون بو و طرح رو ارائه میده

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
میدونم کجاش ؟   ۱۶ متری جنوبی رسالت پر از جعبه جواهر و موزیکال هست

اگه بهم ادرس بدى با ماشين يا مترو ممنون ميشم

يعنى يه خيابون پر از اينا؟

استارتر جان ادكلن رو پيج و سايت خاصي ميفروشه؟اگه اسم مغازه ش هم ميذوني بگو پيجشو پيدا كنم،اخه تهران نيستم 

من شيشه ادكلن جمع ميكنم واسه كلكسيون ميخوام😅

كاش زندگى از آخر به اول بود..پير به دنيا مى آمديم..آنگاه در رخ داد يك عشق جوان مى شديم..سپس كودكى معصوم مى شديم و در، نيمه شبى با نوازش هاى مادر آرام مى ميمرديم..🌸

بنظرم فيك نخر،اگه ميخواي ادكلن بخري همون پولش رو بريز توي كارت هديه روش هم يه جمله بزن واسش،خيليم خوشحال ميشه هرچي لازم داره ميخره

جعبه موزيكاله هم خييلي تنوع و مدل هاي جديد و قشنگي اومده برو مغازه هاي ديگه مدلاي ديكه رو ببين،يه نمونه هايي هستن هم جعبه جواهراتن هم موزيكال براي روي ميز ارايش هم خوشگلن

كاش زندگى از آخر به اول بود..پير به دنيا مى آمديم..آنگاه در رخ داد يك عشق جوان مى شديم..سپس كودكى معصوم مى شديم و در، نيمه شبى با نوازش هاى مادر آرام مى ميمرديم..🌸
2706