2733
2734
عنوان

شوهر خیانتکار من😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3311 بازدید | 40 پست

حالا این پیاما رو شما فرستادی یا شوهرت؟

اگه خودت فرستادی شمار زنیکه رو بگیر زنگ بزن بهش،درست حسابی بشور پهنش کن،درضمن بگو این شماره الان دست خودمه از شوهرم گرفتم😐

حالا من گوشی شوهرمو بشکنم عوضش منو میشکنه😕😕

هیچ غلطی نمیتونه بکنه ی دعوای بزرگ راه بنداز خودت و بزن ب جنون بزن بشکون کونش میسوزه میدونه دیوونه بشی هر کاری بر میاد ازت بعدشم اون ضرر پولیه حالش و میاره سر جاش

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ غلطی نمیتونه بکنه ی دعوای بزرگ راه بنداز خودت و بزن ب جنون بزن بشکون کونش میسوزه میدونه دیوونه ب ...

اگر شوهرش زدش و جایش ناقص شد چی ؟ من خیلی از دعوا می ترسم

وکیل هستم .  هر سوالی دارید بپرسید در حد توان علمیم پاسخگو هستم . یا در گروه تلگ  رام بپرسید .@vakil_s
هیچ غلطی نمیتونه بکنه ی دعوای بزرگ راه بنداز خودت و بزن ب جنون بزن بشکون کونش میسوزه میدونه دیوونه ب ...

😂😂😂😂😂

راست میگیا،وقتی دعوا کنه من همش میگم با منو بزن وگرنه خودم ی بلایی سر خودم میارم،از ترس دستشو بلند نمیکنه😂😂😂

2728
اگر شوهرش زدش و جایش ناقص شد چی ؟ من خیلی از دعوا می ترسم

شوهره من دسته بزن نداره اون و نمیدونم ولی در کل وقتی میخوای ب ارامش برسی باید سختی بکشی دیگه نه ی دعوای بیخود وقتی مقصره مدرک داری فردا پس فردا پای خانواده اومد وسط حرفت جلو باشه الان این خانوم میتونه شر بپا کنه زنه به شوهرش پیام میده لابد یه غلطی باهم میکنن ک به خودش اجازه میده درخواسته پول کنه دیگه

ها 🙄یعنی چی🤔

یعنی مردی که مدام تو فکر ظاهرشه عقده جلب توجه داره میخواد همیشه سر مجلس باشه ازینکه دخترا زنا نگاش کنن کیف میکنه همهدچیز براش زود کهنه میشه حتی زنش اما مردی که از ایینه فقط واسه شونه زدن موهاش استفادهدمیکنه اون مرد زندگیه دنبال خوشبختی زن بچه شه هیچ زنی به چشمش نیس جز زن خودش چون میدونه زنش اونو با همین سادگی دوست داره براش همین دوست داشتن یه نفره کافیع

انجا که خدا هست کجاست؟؟
😂😂😂😂😂 راست میگیا،وقتی دعوا کنه من همش میگم با منو بزن وگرنه خودم ی بلایی سر خودم میارم،از ترس ...

والا اگه هم زد کولی بازی در بیار گنده اش کن خودش ب غلط کردن میوفته البته شوهره من دست بزن نداره ولی اون اوایل چیز میز زیاد شکوند اون میشکوند منم میشکوندم یبار یه چیزی ک خیلی دوست داشتم و شکوند منم رفت از لجش دو تا شیشه مشروب  داشت زدم شکوندم اومد سکته زد 😁 بعدش میگفت بی انصاف دلت اومد اونا رو شکوندی

2738