2733
2734
عنوان

شوهرم اومد دخترمو برد ،فک نمیکنم حالا جالا ها بیارش پیشم😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1073 بازدید | 56 پست
منم پنج روزه بچه هامو ندیدم.. میخوام جدا بشم

تو چرا😢

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من معتاد ب هروئین .. دست بزن عصبی .. خونه بابامم.. پنج روزه بچه هامو ندیدم.. دارم میمیرم از دور ...

نمیترسی بچه هات پیشش گذاشتی

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
2731
ایشالا ارامش برگرده به وجودت، خیلی سخته

من دخترمو طبقه بالا میبرن خونه مادرشوهرم اینا واس دیدن دل تو دلم نیس

دلم برات تنگ شده جُرج کوچولو...ینی الان کجایی داری چیکارمیکنی؟ هواگرمه حتمن بازم مریض شدی  ای کاش هيچوقت راضی ب فروش نمیشدم

وای خذا قسمت نکنه سخته بچه رو از مادر جدا کردن خیلی وحشتناکه

عزیزم مگ مشکلت با همسرت چیه

اسکار بهترین لحظه هم تعلق میگیره به وقتی که معلم میبردمون پای تخته درس بپرسه یهو زنگ تفریح میخورد      کاربر سال 96 هسدددددددم یه مدت تو ترک بودم  دیدم نمیشه از نی نی سایت دور بود باز دوباره معتادش شدم.  مرسی اه  
شوهر من معتاد ب هروئین .. دست بزن عصبی .. خونه بابامم.. پنج روزه بچه هامو ندیدم.. دارم میمیرم از دور ...

خدا بهت صبر بده انشالله

اسکار بهترین لحظه هم تعلق میگیره به وقتی که معلم میبردمون پای تخته درس بپرسه یهو زنگ تفریح میخورد      کاربر سال 96 هسدددددددم یه مدت تو ترک بودم  دیدم نمیشه از نی نی سایت دور بود باز دوباره معتادش شدم.  مرسی اه  

دلیلت واسع به دنیا اوردن دوتا بچع چی بود چرا بدبختشون کردی شوهرت یهو معتاد نشد که از اول نمیدونستی 😢اعصابم بهم ریخت هم واسع سن کم تو هم واسه اون دوتا بچه که این وسط گیر کردن

گفتمش دوستت دارم گفت محبت دارید ای به گورِ پدر آنکه ادب یادش داد:)  
2738
خیانت،اعتیاد،خسیس،شکاک .توهم.بددل.دست بزن.چاقو کشی..زنذگی و پرستاری از پذرشوهر

شوهرت همه اینا رو باهم داره😯

چیکاره س

عزیزم همه این صفات بعد مادر شدنت ک اتفاق نیفتاده اخه تو ک میدونستی این مدلیه چرا مادر شدی خب

فک کن همه اینا رو داره وبازم بچه دار شدن 

همون دیگ