2737
2734
گم شد فدا سرت لرز نداره!!!منم حلقه ازدواجمو گم کردم😊واسه طلاتنت میلرزه!تنت سلامت باوو

همش صدای مامانم تو.گوشمه یروز.گفتم اینارو بفروشم گفت ن اینا اصلا نباید گمش کنی این یادگاری من ب توعه تو اوج بدبختی و زحمت اینارو واست خریدم😭😭😭😭الان میترسم ب مامانم بگم گمشده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم فردای عقدم دستبند طلامو گم کردم 😭

آره منم سه بار گم کردم

ولی موقعی ک دستبند م گم شد لا قرآن گذاشتم رفتم شوهر عمم مرده بود و خونه شلوغ بود من نبودم موقعی که اومدم کلی گریه کردم موقع نماز صبح بود میخواستم یاسین بخونم دستبند و بردارم یادمه که چقدر پیش خودم گفتم کسی نیست تو دنیا ک جرأت کنه از قرآن بدوزده من اونو سپردم به قرآن

بعدش خانواده ام گفتن ما خبر نداشتیم لا قرآن طلا گذاشتی دختر عمه هات گفتن قرآن بدین واسه مرده قرآن بخونیم شب اول قبرش هست ما دادیم

بعد خواهرم میگه من یکم شک کردم چرا نخوندن قرآن و

بابام هرچی گفت بیار فلانی من خودم شاهدم قرآن و دادن دستت نیاورد دستبند گرون و سنگینی بود

اما انگار دل صاحبش دنبالش بود آخه داداشم از یکی پول میخواست رفته پولشو بگیره اونم دستبند زنشو درآورد داده به داداشم

داداشم آورد خونه گفت اندازه دست شماره یک ه فقط دست تو میخوره مال تو

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست
2728
😐 حتما یکی برداشته اورده گذاشته دم در ک ببینید ولی بعید میدونم اینو اگ برداشتن برگردونن

آره صد در صد چون ی جوری دم درب بود که معلوم بود تازه گذاشته شده جلو دیدم ولی خیلی دوست داشتم بدونم کار کی بوده اون روز ها با چندین خانواده از شوهرم رفت و آمد داشتم ک بعضی وقتا دختر بچه ها دنبال لاک میگشتن تو کیفم

همیشه دوست داشتم بدونم کار کی بوده ک ترسیده آورده بخاطر ی تیکه طلا خودش رو مدیون نکرده این و اون دنیا

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست
آره منم سه بار گم کردم ولی موقعی ک دستبند م گم شد لا قرآن گذاشتم رفتم شوهر عمم مرده بود و خونه شلوغ ...

همه اینا یه طرف دلم واسه اون زنه سوخت😑

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
همه اینا یه طرف دلم واسه اون زنه سوخت😑

چیکار میشه کرد از این مردا زیادن

من مجرد بودم تو این حال هوا نبودم

داداشم الان مجرده 40سالشه اینقدر طلا زنونه خریده اینقدر خریده ک ازدواج کنه بده ب زنش ک نگو

هر وقت میاره نشون میده یکی دو تا برمیدارم میگم خوشم میاد بعد ک ازدواج کردی بهت میدم

اونم نه ازدواج کرده نه میکنه مامانم میگه ولش کن مال خودت رفته گرفته باز آورده جاشون