2737
2739
عنوان

کیا شوهر معتاد داشتن ترک کرده تو رو به خدا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 1270 بازدید | 86 پست
نمیره بعدشم اینجا کمپ نداره خارج شهر هست کی میخواد برام زنگ بزنه

عزیزم یه سری حلقه هایی انکار همدلی هست که معتادا دور عم جمع میشن نمیدونم چه جوریه یکی اینجا مفت و موسسه طلع بی نشان هارو سرچ کن تو گوگل بیاره .ببین گلم زندگی توعه فردا طلاق بگیری گریه هاش مال توعه ..همه زندگی ها یه دردی دارن .اوقات تلخی نکن .ان شاالله زندگیت بهتر شه خدا خودش کمک کنه .ولی این که قهر کردی و اونم میدونی به این اسونی ترک نمیکنه دیگه پس این جور چه فایده داره اخه فقط یه بچه بی پدر بشه یه زن و شوهر جدا از هم .عزیزم همسرتم ادمه دل داره .هی متاسفانه دردش اینه .کمکشکن خدا کمکمت کنه عزیزم 

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 
عزیزم یه سری حلقه هایی انکار همدلی هست که معتادا دور عم جمع میشن نمیدونم چه جوریه یکی اینجا مفت و مو ...

میگی بمونم تا بچم فردا بابای معتادش ببینه اونم بشه مث خودش

سکوت گورستان را می شنوی دنیا ارزش دل شکستن ندارد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگی بمونم تا بچم فردا بابای معتادش ببینه اونم بشه مث خودش

ن گلم خدا به سر هیچکی نیاره خیلی دردناکه واقعا خدا کمکت کنه من اصلا هیچ پیشنهادی ندادم اونجوری فقط میگم طلاق اخرین راهه شاید امیدی بود ترک کنه بالاخره یه سری ها هم ترک کردن خدا نکنه بچت بشه اونجوری زبونم لال . ولی خب همسرتم ادمه .راستش من تورو درک میکنم خیلی سخته ادم نابود میشه برا همینم چیزی ندارم بگم ولی تو برنامه ای کارتن خوابارو نشون میداد و کلا معتادارو که زن و بچه ترکشون کرده بودن سادش می افتم دلم کباب میشه اقاهه یه عروسک دختر کوچولوشو داشت .یک اشکی میریخت دلم خون میشدددد .اعتیاده دست خودش که نیست اگر بود ترک میکرد کمپی جایی اون موسسه طلوع بی نشان ها و ارتباط بیشتر با خدا .چی بگم خواهر که خدا کمکت کنه ولی به فکر همسرتم باش

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 
بچمو نمیده بهم از طلاق میترسم

حضانت بچه به پدر معتاد تعلق نمیگیره فقط باید از اعتیادش مدرک داشته باشین و به دادگاه ثابت کنید که توانایی نگه داری از بچتون رو نداره،یه کم کار میبره ولی ارزش داره

2731
ن گلم خدا به سر هیچکی نیاره خیلی دردناکه واقعا خدا کمکت کنه من اصلا هیچ پیشنهادی ندادم اونجوری فقط م ...

ممنون گلم که وقت گذاستی

سکوت گورستان را می شنوی دنیا ارزش دل شکستن ندارد
خیلی تنهام دلم پره به هیچکس نمیتونم بگم 20 سالمه فقط اینجوری بدبختی دارم

سلام

بده ببرنش کمپ ان شاءالله که ترک میکنه

سلام براظهورآقاوطول عمرپدرومادرها(پیش مرگشون بشم من)وخوب بودن رابطه بین داداشام صلوات بفرستین لطفا خدا خیرتون بده الهی آمین
ای بابا لعنت براین اعتیاد. تاخودش نخواد نمیتونه ترک کنه. خدانجاتش بده

دقیقا همیطوره 

ولی باور کنید ما ی همسایه داشتیم  این هر بار میبردن کمپ سه روزه باز میرفت سمت مواد من شماره ی سید رو که پیشش دعا میگرفتمو بهش دادم آقا براش دعا گرفتن 

مواد تو چشمش سیاهوکردن الان دوساله پاکه و چقدم خوب شده 

ولی سیده کارش خوبه هاااا

مشهوره ب ابوعباس 

شمارشم میزارم شمام امتحان کنید توکل ب خدا که نتیجه بگیرید ۰۹۳۳۸۷۱۷۴۰۴

2738

حال خواهرم با س تا بچه 😭😭😭😭 خواهرم  بعد۱۲ سال میگع فقط طلاق    ولی ن سرپناه  ن‌ماشین  ون‌کار  هیچی ب هیچی

زندگی‌رو نفسی ارزش غم‌خوردن‌نیست 💕💕💕ان قدر سیر بخند تا ک‌ ندانی غم‌چیست💕💕💕
دقیقا همیطوره  ولی باور کنید ما ی همسایه داشتیم  این هر بار میبردن کمپ سه روزه باز میرفت ...

سید کدوم شهر  بلکه‌این داماد  مام‌ادم‌بشع ولی بعید‌می دونم  

زندگی‌رو نفسی ارزش غم‌خوردن‌نیست 💕💕💕ان قدر سیر بخند تا ک‌ ندانی غم‌چیست💕💕💕
سید کدوم شهر  بلکه‌این داماد  مام‌ادم‌بشع ولی بعید‌می دونم  

عزیزم این سیده مال خوزستانه 

مشهوره ب ابوعباس 

از عربای اصل اونجاس ،سرکتاباش حرف نداره فقط اسم خودشو با مادرشو بده تمام اطلاعاتشو و مشکلشو بهت میگه 

برا اعتیادشم ی دعای سیاهی و اینجور چیزا نسبت ب مواد میده اصلا د سمتش نمیره 

میگم که الان طرف مدت هاس ترک کرده و د سراغش نرفته 

حتمااااا بهش زنگ بزن امتحانش کن ۰۹۳۳۸۷۱۷۴۰۴ زنگش بزن 

سید کدوم شهر  بلکه‌این داماد  مام‌ادم‌بشع ولی بعید‌می دونم  

ببین دعا ها رو پست میکنه هر شهری که باشی 

اصلا جای نگرانی نیس که کجاییی

بناب مشکلت دعا میده ببین این ادرسشو هر کسی نداره اینم دیدم دوستان مشکل دارن گفتم شمام استفاده کنید