2737
2739
عنوان

محمد محسن عزیزم

| مشاهده متن کامل بحث + 14247 بازدید | 112 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خدا به دلت صبر بده منم دو تا از بچه هام فوت کردن منم به خاطر بیماری بود فوت بچه هام خدا به دل ...

عزیزم خیلی ناراحت شدم براتون ان شاءالله بزودی باردار شین،ببخشید ‌این مشکل تو انومالی و اینا مشخص نمیشه؟تواطرافیان همچین مشکلی داشتین؟نسبتتون چیه؟

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
2731
عزیزم خیلی ناراحت شدم براتون ان شاءالله بزودی باردار شین،ببخشید ‌این مشکل تو انومالی و اینا مشخص نمی ...

سلام ممنون از دعای قشنگت ، نه تو آنومالی و اینا همه چیز سالمه فقط آمینو سنتز نشون میده بله تو فامیل در گذشته زیاد بودن مثل بچه من ولی ما نمیدونستیم بعد فوت بچم فهمیدیم ما دختر عمو پسر عموییم

سلام ممنون از دعای قشنگت ، نه تو آنومالی و اینا همه چیز سالمه فقط آمینو سنتز نشون میده بله تو فامیل ...

عزیزم😔😔ان شاءالله این سری خدا ی بچه سالم و صالح بهتون بده برامنم دعاکنید

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚

اللهم صلي علي محمد وآل محمد 🌺🌺روحشون شاد 

خبر آمد خبري نيست هنوز ... از غم دوري دلدار بسوز ... بايد اين جمعه بيايد بايد! ... من دگر خسته شدم از شايد 😭😭اللهم عجل لوليك الفرج 
2738