2733
2734

ببخشید استارتر سوالم بی ربطه ولی جراعکس برابروفایلم تایید نمیشه عکس دخترمم هست؟

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عید امسال تو مسیر تهران مشهد هوا بارونی بود و جاده لیز 

یه مینی بوسم جلومون بود یهو منحرف شد و چپ کرد

رفتیم کمکشون همه رو بیرون آوردیم.ماشینای دیگه هم که رد میشدن کنار میکشیدن و میومدن کمک...یکی بهشون آب میداد،یکی زنگ میزد آمبولانس،...

واقعا اون لحظه به داشتن مردم مهربون کشورم افتخار کردم

یبار تو سفر تصادف کردیم

یبار هم شمال رفتنی خواهرم نزدیک بود غرق شه نجاتش دادیم 🤣🤣😂

یبار هم با جاری و برادر شوهر سفر رفتیم کل مسیر دعوا کردن مسافرت بهمون زهر شد😓😓

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
2731

یبار هم طاقبستان لودیم دخترم گم شد بعد با شوهرم یه دعوای تاریخی کردیم😥

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
به نام خدا سفر نرفتیم🤭 فقط یه بار رفتیم بوشهر یه روزه که از دماغم دراومد با بچه فلج مغزی آدم ...

الهی😔😔😔😔

خدا پسرت رو شفا بده عزیزم😔

2740