2733
2739
عنوان

خرید ... خانومای باردار ..🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 136 بازدید | 26 پست

سرویس چوب و سرویس خواب و لباس

فعلا اینا رو بگیر واجب تره

شاید بچه زودتر به دتیا بیاد

کم کم به فکر باشین

الان که سنگین نیستین

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی

من بچه ی دوممه و اوتیطه دی ان شاالله 

لباس هنوز هیچی نخریدم 

یه صندلی غذا گرفتم 

تختلشم عینه ماله اولی سفارش دادم 

یه صندلی ماشینم باید بگیرم 

جغجغه و اینای اولیم داغون شده باید بگیرم 

شیشه شیر و پستونک و ایناشم گرفتم

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخ من راحتم اتاق جدا که نداره نه کاغذد و نه تخت و ... لوازم ضروری فقط

منم اتاق جدا نداره ایشالا بعد زایمانم‌ جایه جابشم الان سختمه

ولی میگم یه گهواره چوبی به جای تخت بگیرم هرچند جامم تنگه🤦🏻‍♀️😂

خدایا بعد سه سال انتظار فقط میتونم بگم شکرت عااااااشقتم خدا جوووونم😍😘
دور از جون نی نی هامون ،اگه هفت ماهه بع دنیا بیاد چی ؟  اینجوری سکته میکنم که هیچیش حاضر نباشه؟ ...

😂😂😂 دیگه اونو نمیدونم، لخت میمونه بچم😍😍😍😂😂😂

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
2728
ولی به نظرم زوده هنوز 7ماهگی به بعد باید شروع کنیم خرید

سه ماهه آخر بارداری چون جنین بزرگ تر میشه.... سخته راه رفتن زیاد... واسه همین.. بهتره وقتی تو سونوی هفته 18 بارداری جنسیت مشخص شد شروع کنی به خرید

خخخ من راحتم اتاق جدا که نداره نه کاغذد و نه تخت و ... لوازم ضروری فقط

نینی منم ب امید خداآخرای دی میشه داریم اتاقشو کمددیواریو اینا میزنیم  تختوویترینم سفارش دادم شایدم تومهربرم سرویس کالسکهو بخرم آبان یا آذر لباساشو بگیرم ب امید خدا 

2740

واسه سیسمونی بچه لباس سایز یک بخر... سایز صفر نخر دو روزه واسش کوچیک میشه... لباس سرهمی هم واسه نوزاد که باید مدام پوشکش عوض کنی سخته.... پیرهن و تاپ شلوار کاربرد داره... پتو دور پیچ خیلی عالیه واسه بچه تا چهار ماه... بعدش که بزرگتر شد اگه هوا سرد بود میذاریش تو قنداق فرنگی.... تخت نوزادی هم کاربردی نداره چون بچه رو باید هر دو ساعتی یه بار شیر بدی... پس باید کنار خودت بخوابونیش....کریر هم خیلی سنگینه.... بچه تو بغلت باشه بهتره...  در مورد لوازم بهداشتی نوزاد .... روغن بدن بچه حتما بخر.. واسه جلوگیری از سوختگی پای بچه عالیه

الهی بگردم ایشالله ک تا یسالگیش ی اتاق ازخودش داشته باشه 🙏🙏

ممنون

زیاد مهم نیست😀تنمون سلامت دلمون خوش

اتاق میخوایم چیکار😀

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
منم اخر دی دنیا میااااد  اتاق نداریم براش  جا نداریم سرویس تختم بگیریم  یدونه کمد ...

دقیقا مث من😅

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812