2733
2734
عنوان

ناخن من عشق من😎😻🤣🤣نظر

| مشاهده متن کامل بحث + 774 بازدید | 71 پست

کاربری دهمم هست از عالم و آدم سیم کارت گدایی کردم خدا شاهده گزارش بزنین بترکم میام یه لنگتونو میبندم به اسب تشنه یه لنگتونو به اسب گشنه    با نظرم هم مخالف بودین ریپلای نکنین میام دهن مهنتونو جر میدم  اعصاب ندارم   :/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😄😄😄😄روزی همه جوونا دم بخت 👏👏👏👏👏 استاتر خداخیرت بده بانی خیر شدی

خخخ عزیزم یه امه یجیب هم بخون حله🤣🤣🤣

آدمک آخر دنیاست بخند...آدمک مرگ همینجاست بخند...دستخطی که تورا عاشق کرد...شوخیه کاغذیه ماست بخند...آدمک خر نشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند...آن خدایی که بزرگش خواندی...بخدا مثل تو تنهاست بخند...🖤

ناخن بنفشه دل منو بردی

آدمک آخر دنیاست بخند...آدمک مرگ همینجاست بخند...دستخطی که تورا عاشق کرد...شوخیه کاغذیه ماست بخند...آدمک خر نشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند...آن خدایی که بزرگش خواندی...بخدا مثل تو تنهاست بخند...🖤
2728

[QUOTE=105001766]خوشبخشت بشین عزیزم خداروشکر ک از همسرت راضی هستی این خیلی مهمه ک آدم با اونی ک دوسش داره ازدواج کنه

مرسی عزیییییزم بعد کلی سختی آدم ب عشقش برسه یعنی خود بهشت😍

قصد ندارید بخوابید؟یا امام

به اسی عزیزتون شب بخیر بگید  بوووس🤚😎🤣🤣🤣

😥من ک ناخونام از ته گرفته بخاطر بچه هام 

😭هر دوشون از ساعت۳ بیدارن داشتن بازی میکردن یکی رو خوابوندم 

درتلاش اون یکیم‌بخوابه 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
2740