2737
2739
عنوان

حالم از خودم بهم میخوره، از اینکه اینهمه خاک تو سرم

| مشاهده متن کامل بحث + 523 بازدید | 26 پست

خیلی وقتا اینجوری میشه عزیزم.خیلی.دلت داره تیکه تیکه میشه دلت میخواد خدارو بیاری پایین بگی بشین جلوم بگو میشنویییییی من چی دارم میگم یا نه.تنها چیزی که میتونم بهت بگم اینه که میگذره.حتی اگه ذره ذره آبتم کنه میگذره.بعدا اتفاقایی جایگزین این روزا میشه که کم کم این روزا کمرنگ میشن توی خاطراتت

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زمانش برسه همه چی درست میشه وقتی بد میاد پشت هم میاد صبوری کن اجر صبرت و میبینی 

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 
2728

دخترم عزیزم از اول راه وبیراهه رفتی از اول راهی که انتخاب کردی غلط بود وپشت بندش تصمیمات اشتباه واشتباه واشتباه بوده 

ازاول خودت رو باور نداشتی والان هم باور نداری از اول خودت حقیر دیدی وبه نفس خودت ظلم کردی .....ولی تو میتونی عوض بشی سعی کن ایمان قلبی ت رو قوی کن به شخصیت ووجودت احترام بزار تادیگران هم احترام بزارن سعی کن هر سلام پلیدی رو علیک نگو هر نگاه کثیفی رو نگاه نکن هر لبخندی رو جواب نده ......بزار بفهمن تو خانم ترین وانسان ترین وپاک ترینی .....بزار بفهمن که شخصیت ت خاص ست نه عام ......امشب تغییر رویه بده بجای شکایت کردن وناامید شدن دل به مرداب زدن درست بیندیش درست قدم بزار درست انتخاب کن درست تصمیم بگیر نگو دیگه فایده نداره دیگه نگو آب از سر من گذشته ......وتقصیر کارهای خودت رو به گردن خدا وبنده خدا نیداز فقط فقط فقط فقط فقط به فکر چاره باش وبشین وپاشو بگو میتوانم میتوانم میتوانم 

عزیزم همیشه وهمه وقت راه جبران برای هرانسانی بازه ....بدون باش برای تو هم این راه بازه امتحان کن ....انشالله خدا پشت وپناهت باشه وعاقبت بخیر بشی آمین آمین

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
دخترم عزیزم از اول راه وبیراهه رفتی از اول راهی که انتخاب کردی غلط بود وپشت بندش تصمیمات اشتباه واشت ...

میدونی اگه هر کسی دیگه ای گفته بود ناراحت نمیشدم میگم تو که منو 8 ساله میشناسی میدونی اهل این برنامه ها نیستم خب تو چرا به خودت اجازه میدی این خواسته رو ازم داشته باشی

2738
میدونی اگه هر کسی دیگه ای گفته بود ناراحت نمیشدم میگم تو که منو 8 ساله میشناسی میدونی اهل این برنامه ...

این آقا ونیت ش رو وافکار پلیدش وخواسته کثیفش رو بنداز تو زباله دانی فراموشی وبا خدا صلح کن که میدونم عاقبت وآینده ات روشنه صبر وشکیبایی از خودت نشون بده همانند حباب آب نباش که با یه حرکت بترکی مثل کوه استوار باش .....که پیروزی وآینده درخشان از آن توست ..   انشالله انشالله

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
این آقا ونیت ش رو وافکار پلیدش وخواسته کثیفش رو بنداز تو زباله دانی فراموشی وبا خدا صلح کن که میدونم ...

برو تاپیکای قبلمو بخون ببین چجوری بوده این زندگی با من 

برو تاپیکای قبلمو بخون ببین چجوری بوده این زندگی با من 

عزیز دل مادر تمام حرفهای شما درست ومتین بخاطر این آقا خودت رو مریض نکن سرزنش نکن ناامید نکن بدوبیراه نگو زانو غم بغل نکن خودت رو تو منگنه قرار نده درهای خوشبختی وآینده روشن رو نبندوهوای زندگیت رو تیره وتار نکن ......مقتدرانه فراموش کن ودرست زندگی کن با فاز مثبت وانگارنه انگار اتفاقی افتاده این آقا با این حرکت وحرف شمارو میخواد داغون کنه با بیخیالی وبی توجه ای پوزه اش رو به خاک بمال وبه خودت حق زندگی وادامه زندگی بده اونم با فاز مثبت نه منفی ..  ..همین چه بوده چکاره بوده خوب بوده وحالا چنین وچنان رو بزارکنار ...  .اتفاقی بوده افتاده وتموم شده خودت با سیاست واعتماد به نفس ودرست اندشیدن ودرست رفتار کردن. ...این ویرانه رو آباد کن(نگو نمیشه که حتما میشه )