2733
2734
عنوان

کسی اطلاع داره برای آنژیو همراه بیمار چقدر باید بمونه؟چقدر زمان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5357 بازدید | 63 پست
انجام دادین د برگشتین؟ چرا باید دوباره بستری بشه؟ چه بیمارستانی بود؟

واسمون نوشته بودن مهر کیانپارس بعد گفتن بیمارستان نفت هماهنگ شده اره دوباره باید بریم

به اینا نگاه کنید👈🏻😐😐😐😐😐😐😏😏😏😏😒😒😒😯😯😯اینام دارن به شما نگاه میکنن نه؟😳😳😳😳😳😱😱😱😱😐😐خواستم متوجهتون کنم خب من برم دیگه🗿👩‍🦯
خب ایشالا ک خوب میشن ب عمل احتیاج داشته دیگه مامانت چیزی نیس خوب میشن

انشالله گلم اما هنوز تست نگرفتن از کجا میگن روز بعدش عمله

به اینا نگاه کنید👈🏻😐😐😐😐😐😐😏😏😏😏😒😒😒😯😯😯اینام دارن به شما نگاه میکنن نه؟😳😳😳😳😳😱😱😱😱😐😐خواستم متوجهتون کنم خب من برم دیگه🗿👩‍🦯

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله گلم اما هنوز تست نگرفتن از کجا میگن روز بعدش عمله

خب اکو اینا مشخص میکنه ک طرف عمل لازم داره یا نه  انژیو میکنن ببینن چن درصد گرفتگی داره ایا با فنر کار طرف یا میفته اگه ن عمل میکنن دیگه

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
خب اکو اینا مشخص میکنه ک طرف عمل لازم داره یا نه  انژیو میکنن ببینن چن درصد گرفتگی داره ایا با ...

آها خوبه راهنماییم کردی،عزیزم می پرسم

به من منشی اونجا گفت شنبه بستری یکشنبه تا امضا کنید بعدش عمله دوشنبه مرخصه

2728