2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جواب نداشت؟

فقط چله زیارت عاشورا هست که باید یه هفته نائب گرفت چون نمازداره.. اگه هم چله سوره ای باشه که سجده واجب داره باید تو اون هفته نخوندش بقیه چله ها مشکلی نداره 

2731
عزیزم من این ذکر رو برای ازدواج با شخص مورد نظرم هر روز سه دور تسبیح میخونم. ی جایی نوشته بود هر روز ...

عزیزم شما با این ذکر ب اون کسی ک دوسش داشتی رسیدی؟؟؟؟منم میخوام بخونم

با اینکه داستان منو بد نوشتی🥲                              ولی تو هنوز خدای خوب منی🥹                                دلا بسوز ؛ که سوزِ تو کارها کند 😪🌴و دردی نهفته در دل...🌴 و من دوباره از ته دل میخندم...😅💔
مرسی عزیزم منم بگم دعای سریع الاجابه امام موسی کاظم خیلی مجربه خودمم خیلی ازش حاجت گرفتم

من خوندم چقدر طول می کشه جواب بده؟😔 خیلی محتاجم

به دوش من بگذار ای سرود صبح "ودا"‌ها🍃تمام وزن طراوت را🍃که من🍃دچار گرمی گفتارم
پریودی اشکال نداره عزیزم بخون  زمانش هم دست خودته روز یا شب فرقی نداره حاجتروا بشی ایشالا💗

عزیزم برای قبولی در امتحانات یا کلا چه ذکری بگم برای حاجت روایی

اگر برای ابد هوای دیدن طُ نیفتد از سر من چه کنم؟؟🖤
2738

سلام عرض ادب من الان ۴ ساله تواین اوضاع گرونی الان دارم میرم دکتر واسه بچه دارشدن شوهرمم بیکاره الان کمرش هم مهرهاش کج شدن نه بیمه نه هیچی نداریم بخدا آرزومون بچه دارشدن الان رفتیم واسه ivfکه اینقد گرونن آزمایشش هاکه نصف کارموندیم

2706