2752
2734
عنوان

سقط درهفته ششم بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 30 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

برام دعا کنین خیلی ترسیدم و ناامیدم    

حتما برات دعا میکنم حتما عزیزم

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚

من ۶ هفته و ۴روزگی سقط شد

از دو روز قبلش خونریزی داشتم اولش کم بعدش زیادتر شد

یهو زیر دلم درد شدیدددد گرفت دستشویی رفتم ی لخته اندازه یک انگشت تقریبا دفع شد که رنگش ی حالت خاکستری مانند بود و کاملا بافت داشت خون نبود

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2731
من ۶ هفته و ۴روزگی سقط شد از دو روز قبلش خونریزی داشتم اولش کم بعدش زیادتر شد یهو زیر دلم درد شدید ...

بافت داشت ینی چطوری؟مث جگر گوسفند بود؟

دید ینی در چ حدی؟مث دردپریودی یا خییلی بیشتر؟

ممنون میشم جواببدی     

آها کمی امیدوار شدم چون من لخته بزرگ نیست.نهایت اندازه دو بندانگشت  

انشاالله ک نینیت چیزی نیس 

فقط استراحت مطلق حتما حتما داشته باش پله اصلا بالا پایین نشو تا خونریزیت قط شه

تنها راهی ک میتونی بکنی استراحته خیلی هم تاثیر گزاره

لطفا  برای برگشتن موقعیت شغلی شوهرم دعا کنین😭😭😭😭😭😭😭😭چن هفته است نه من نه خودش خواب و خوراک نداریم منکه کارم شده گریه زندگیمون بهم ریخته میخاد خونه و ماشینو بفروشه دیوونه شده ....میشه با دلای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنین 😍
بافت داشت ینی چطوری؟مث جگر گوسفند بود؟ دید ینی در چ حدی؟مث دردپریودی یا خییلی بیشتر؟ ممنون میشم جو ...

یجورایی شبیه جگر سفید یا همون ریه گوسفند بود

خونریزی که داشتم اصلا درد نداشتم نشسته بودم ی دفعه دلم خیلی شدید درد گرفت طوری حس کردم ی اتفاقی تو شکمم افتاد ولی وقتی رفتم دستشویی و دفع شد هم دردش کاملا از بین رفت هم خونریزیم شدتش کم شد

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷

من ٦ هفته و دوروز سقط كرده بودم البته با قرص چون ديگه رشد نكرد ختم بارداري اعلام كردن. اول افتادم به خونريزي لخته هاي بزرگ ازم دفع ميشد فكر ميكردم سقط شده ولي بعد دوروز ساعت ٥ صبح عطسه كردم احساس كردم يه چيزي داره مياد پايين رفتم ديدم يه چيز گوشتي لوبيا شكل كه يه بند سفيد بهش وصل بود كامل ازم افتاد كه بعد دوهفته رفتم سونو گفتن كامل دفع شده و بقايا نداري

عزیزم میشه بگی اندازش چقد بودتقریبا؟؟  

اندازه يه بچه قورباغه بود دقيقا. ليز و خوني و گوشتي قشنگ تو دستم گرفتم نگاشم كردم كلي به شوهرم گفتم نگهش دارم ببرم آزمايش نذاشت. البته بعد آزمايشاي سقطو دادم كه مشكل انعقادي داشتم و قرص آسپرين خوردم الانم باز ٤ ماهه باردارم😍😍

اندازه يه بچه قورباغه بود دقيقا. ليز و خوني و گوشتي قشنگ تو دستم گرفتم نگاشم كردم كلي به شوهرم گفتم ...

آزمایش های سقط زیاد هستن؟

فقط یه بار سقط داشتی که برات آزمایش سقط نوشته دکتر ؟