2737
2739
عنوان

لیسانس دوم بهتره یا فوق لیسانس

| مشاهده متن کامل بحث + 1880 بازدید | 25 پست

عه هم سنیم

ببین سنت برا لیسانس دوم خوندن زیاد نیست، اگه واقعا تحملرشته الانتو نداری 

برو سراغ علاقه ات

من یه دوست داشتم بدون علاقه ریاضی بود مهندسی کامپیوتر پیام نور خوند. بعد اومد رشته مورد علاقش GIS و دانشگاه تهران قبول شد و لیسانسشو گرفت و به عنوان شاگرد اول هم بدون کنکور رفت ارشد. 

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام چقدر شبیه منی، منم دقیقا همینطورم جزء به جزء که گفتی. ولی میخوام فوق بخونم.

چه عجیب و جالب. 

فوق میخواین تغییر رشته بدین آخه بهم گفتن با تغییر رشته کار پیدا کردن سخت میشه و با ارشد آموزش و پرورش سخت نیرو میگیره... من دو دل شدم

منظورم این بود که ارشد تغییر رشته بدم یا از اول شروع کنم.

از اول شروع کن، تو ارشد بخای تغییر رشته بدی مگه رشته هات بهم نزدیک باشه وگرنه بی سواد بار میای، چون کلا دو ترم درس پاس کردنه، از پایه هیچی نمیدونی، راه درستش برو ضرر نمیکنی

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗
2728
عه هم سنیم ببین سنت برا لیسانس دوم خوندن زیاد نیست، اگه واقعا تحملرشته الانتو نداری  برو سراغ ...

ممنونم دوست عزیز. به نظر خودم هم دنبال علاقم برم بهتره حتی اگه کارم پیدا نکنم وقتمو تلف شده نمیدونم... فقط موندم از فوق بخونم یا از اول شروع کنم 

چون به هرحال واسه مدرک لیسانس هزینه کردم

منظورم این بود که ارشد تغییر رشته بدم یا از اول شروع کنم.

نطرم اینه سنت چون بالا نیست بشین بخون کارشناسی علوم تربیتی. ارشد تغییر رشته اونم اینطوری دو رشته ای که انقدر متفاوت هستند خوب نیست یعنی اون دانش کافی رو در نقایسه با بقیه نداریو مگر اینکه خیبی خیلی بخونید و..و واسه استخدامم که کارشناسی بیشتر رو بورسه. 

آره گلم، بله عزیزم میخوام رشته ای که دوست دارمو فوق بخونم ولی یکم برای حفظیاتش اذیتم.

خب با همین رشته فعلا برای آموزش و پرورش شرکت کن، ان شاءالله معلم شدی بعد برو فوق رشته ای که دوست داری بخون، این موقعیتو از دست نده، تا بیایی شرکت کنی و قبول بشو بعد سنتم میره بالاتر اصلا معلوم نیست بازم استخدام کنه اصلا معلوم نیست چه رشته ای قبول بشی و.... کلی چیزای دیگه. اصلا حوصلشو داری از اول درس بخونی.

البته این نظر منه خودت باید خودتو بشناسی ببینی میتونی یا نه خانومی.ان شاءالله هر چی خیره برات خدا بزاره.

﷽❣ سلام امام زمانم ❣﷽مهدي اگر از دلشدگانت بوديم🌼چون ديده ي نرگس نگرانت بوديم�🌼🌼🌼 با اين همه روسياهي و بارگناه🌼اي کاش که از منتظرانت بوديم.🌼🌼🌼اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج.❤❤❤
2740
آره گلم، بله عزیزم میخوام رشته ای که دوست دارمو فوق بخونم ولی یکم برای حفظیاتش اذیتم. خب با همین ...

واسه این رشتم باید حسابی واسه استخدامیش بخونم که اصن نمیتونم یه کلمه از درسای خشک مهندسی کامپیوتر رو بفهمم و یاد بگیرم... به زور چهار سال با حفظ کردن اومدم بالا حالا موندم چیکار کنم... از طرفی به راحتی میتونم به بچه ها درس بدم 

یه شب تا صبح با پسر عمم ریاضی کار کردم فقط ریاضیشو پاس شد بقیه درساشو افتاد 😁

واسه این رشتم باید حسابی واسه استخدامیش بخونم که اصن نمیتونم یه کلمه از درسای خشک مهندسی کامپیوتر رو ...

منم دیگه خوشم نمیاد، ولی اون زمان بعضی از درساشو دوست داشتم. من که خودم قیدشو زدم، برو موسسه آزاد دوره ببین برو غیرانتفاعی ها تدریس کن. اینجوری هم میشه.

﷽❣ سلام امام زمانم ❣﷽مهدي اگر از دلشدگانت بوديم🌼چون ديده ي نرگس نگرانت بوديم�🌼🌼🌼 با اين همه روسياهي و بارگناه🌼اي کاش که از منتظرانت بوديم.🌼🌼🌼اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج.❤❤❤