2733
2739
عنوان

به گوشیه شوهرم نگاه کردم از ترس صداش لرزید!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1159 بازدید | 50 پست

@زندگیشیرین  
سلام دوست عزیزم
کامنت قبلی من رو مطالعه کنید      این موارد رو در تغذیه همسرتون و خودتون به مدت 3-4 ماه رعایت کنید     (میل همسرتون به مرور بیشتر میشه)
چند تا توصیه واسه درست شدن رابطه بهتون می کنم
به مدت 1 الی 2 ماه کنترل رابطه رو از اول شما به عهده بگیرید > یعنی این که شما تعیین بکنید کی چی کار بکنید       خب      پس    >  از ابتدا > 10 دقیقه فقط معاشقه کنید     5 دقیقه فقط تحریک دهانی سینه و کلیترویست (و حتی با دست)      حین رابطه هم با دست از همسرتون بخواین که کلیتوریست رو به شدت تحریک بکنن             قطعا ارگاسم میشید

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
چجوری اخه؟؟؟؟ بدم‌بیرون این کارو کنن؟؟

ببین شب که خوابه اکانت تلگران خودتو حذف کن بعد دوباره وارد شو اونجا که تلگران شماره موبایل میخاد اونجا شماره شوهرتو بزن بعد یه کد فعالسازی پیامک میشه به گوشی شوهرت برا همین میگم گه خواب باشه سریع کد رو بزنی وارد تلگران شوهدت میشی فقط باید بتونی پیامک از رو گوشیش پاک کنی چون اونجوری میفهمه رفتی تو تلگرانش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@زندگیشیرین   سلام دوست عزیزم کامنت قبلی من رو مطالعه کنید      این موارد رو د ...

مرسی از راهنمایی هات 

ببین  دوست عزیزم همه اینارو بلده ولی اقلا انجام نمیده و بحرف منم کوش نمیده فوری میره سر اصل مطلب با پوزیشن خودش وقتی میگم عوضش کنیم میگه نه و دعوا میکنه میکه من اینو دوس دارم 

میگم کن مهم نیستم چیزی نمیکه 

بخدا رقته بودم خونه بابام بخاطر بچه تا زنگ زدم بیاد دنبالم برگشتم

خدا یا مرابه غیر از خودت واگذار نکن
2731
مرسی از راهنمایی هات  ببین  دوست عزیزم همه اینارو بلده ولی اقلا انجام نمیده و بحرف منم کو ...

عزیزم       دعوا باهاش نکن          کم کم سعی کن یادش بدی    از کم شروع کن       اولش بجای اینکه 15 دقیقه معاشقه شروع کنی با 2-3 دقیقه شروع کن       و کم کم زیادش کن
آروم آروم درست میشه             با محبت و مهربونی زیاد  و تشویق و تحسین شرطی ش کن     >  مثلا وقتی کاری رو میگی و انجام میده واکنش نشون بده     >  تحسینش کن      بگو  آفرین عشقم    همینجوری دوست دارم   ادامه بده     بوس ش کن (همون موقع)     واکنشی نشون بده که داری شدید لذت می بری   >  اینجوری تحریک میشه که بیشتر اون کار رو دفعات بعدی انجام بده

باید یاد بگیری  همسرت رو با شرطی سازی   تربیت کنی            
توی تغذیه همسرتون هم اون موارد رو رعایت بکنید  باعث میشه هم میلش زیاد بشه هم توانایی جنسی ت یادت بشه (طول رابطه تون زیاد تر بشه)
وقتی میلش زیاد باشه  هر روز میاد التماست می کنه          به مرور   آروم آروم  تو کنترل رابطه رو بدست بگیر   چون هر روز التماس دعا داره  کم کم براش شرط بگذار  
اگه گفت و داد و بیدار کرد       نگو  اصلا قهر می کنم باهات هم کاری ندارم     قهر نکن       بگو اگه می خوای باید حرفم رو گوش کنی        کم کم یاد می گیره حرفت رو گوش کنه
پس  >  1- با تغذیه  میلش رو زیاد کن    و بعد که التماس دعاش زیاد شد براش شرط بگذار  که باید حرفم رو گوش کنی    2- حین رابطه با تشویق و تحسین شرطی ش کن

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد

زن گرفته

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃