2737
2734
عنوان

رفتار عجیب همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1383 بازدید | 74 پست
نمیدونم والا باهاش حرف بزن خب ببین چرا اینجوری میکنه شایدم تو بهش کم محبتی میکنی عزیزم،خودت چجوریه ر ...

من معمولیم نه سرد و بیتفاوتم نه خیلی عاشقانه فقط از لحاظجنسی شدیدا سردم

گروه قرمز وزن شروع۹۶.۶۰۰ وزن چالش ۸۶ کیلو ورن هدف ۷۰ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه مرد فهمیده ای افرین خوشبخت بشین ایشالا،چن سالشه؟؟

هر دو 38 سال مونه.  بچه دوم رو هم به خاطر سن بالا من می خواد زودتر بیاریم و گرنه ماشالله دخترم خیلی شلوغ و خرابکار می کنه از پس این هم برنمیاییم .

من معمولیم نه سرد و بیتفاوتم نه خیلی عاشقانه فقط از لحاظجنسی شدیدا سردم

خب پس شما سردی عزیزم،بخدا چن وقت بعد حسرت این روزاتو میخوری ها اینجوری نکن بازندگیت خاهرگلم،مگه ی انسان چن سال میتونه خوشحال زندگی کنه؟؟یعنی اینقد محبت کردن سختته؟؟ببین من شوهرم بهم خیانت کرده ومیکنه ولی واقعا بعضیا وقتا مث اول بهش محبت میکنم لااقل بخاطر دل خودم یعنی دست خودم نیس یهو ب خودم میام میبینم تنها کسیه ک فقط تو این دنیا ازلحاظ عشقی میتونم بهش محبت کنم ک میگم ای کاش هیچوقت خیانت نمیکرد من مثل اول براش میمردم 

2728
عزیزم فک میکنم شما خیلی سردی اخه کیه ک بدش بیاد ازمحبت شریک زندگیش،شایدم من اشتباه میکنم عزیزدلم ولی ...

ببخشید شرمنده یه سوال کنم؟ خانم اگه تحریک بشه بازم سرده؟ من هر وقت شوهرم محبت کنه تحریک میشم ولی خسته میشم از تکرار هر روز😓 بعدم فقط رابطه نیست همین هر دقیقه بوس و بغل هم اذیتم می کنه

ببخشید شرمنده یه سوال کنم؟ خانم اگه تحریک بشه بازم سرده؟ من هر وقت شوهرم محبت کنه تحریک میشم ولی خست ...

ببین عزیزم رابطه جنسی با رابطه عاطفی فرق میکنه قرارنیس ک هردفعه بوس واین چیزا بود کاربکشه ب رابطه البته اگه منظورتو درست فهمیده باشم،درکل میگم یکم روخودت کارکن باهاش راه بیا باهاشم حرف بزن بگو ک جلویه بچه واقعا بداموزی داره باهاش تلخ رفتار نکن بخدا خیلی چیزا باحرف زدن حل میشه 

2738
والله از وقتی این تصمیم رو گرفتیم این رفتارش شروع شده همش می گه من سر دخترم بهت بی توجهی کردم اذیت ش ...

اها خب باش حرف بزن بگو منم نمبخام تورو اذیتت کنم توام باید وقت اضافه داشت باشی

چجوری ی مرد ن کار میکنه ن رفیق داره ک بره بیرون یا بره سرکوچه همش پیشته..حتمن مشاوره برو..

ما ایران نیستیم. دوست و آشنا خیلی کم داریم اونا هم گرفتار زندگی خودشونامه هستند. دکترا می خونه تز می نویسه ولی الان منتظر یه نرم افزاره که دانشگاه براش بخره برای همین اصلا کاری نداره. ولی در کل آدم رفیق بازی نیست و می گه به من با تو بیشتر خوش می گذره.  

در ضمن من قبل ازدواج با یه آقا ی می خواستم ازدواج کنم که نشد. من عاشق آون آقا شده بودم سر بسته به شو ...

هنوز اون آقا رو دوست نداری و مغایسش نمیکنی؟ والا از محبت شوهر که آدم خسته نمیشه!!!!

هنوز اون آقا رو دوست نداری و مغایسش نمیکنی؟ والا از محبت شوهر که آدم خسته نمیشه!!!!

اصلا دوست ش ندآرم.  ولی نمی خواستم با آون جزییات شوهرم بدونه که متاسفانه همکارهام همه چیز رو گفتند.

سلام اگر پرستار هم بگیره باز سخته؟

آره عزیزم ولی اصلا پرستار تو خونتون راه ندید ترو خدا قصد توهین ندارم ولی اگه پیر باشه که نمیتونه کار انجام بده جوونم باشه زندگیتو خراب میکنه.

اصلا دوست ش ندآرم.  ولی نمی خواستم با آون جزییات شوهرم بدونه که متاسفانه همکارهام همه چیز رو گف ...

چون شوهرت از رابطه قبلی ات اطلاع داره فک کنم داری خجالت میکشی که بهش اظهار محبت کنی و عشق بورزی پس از  عشق ورزیدن او خسته میشی. اگر این طوری هست و شوهرت رو دوس داری ابتدا از طریق پیام بهش عشق بورز و محبت بکن نذاز شوهرت کمبود محبت کنه یواش یواش روت میشه که مستقیم بهش عشق بورزی

2706