2733
2734

نمیدونم کسی تجربه والپرات سدیم را داره وای که یعنی بچم جلو چشمام داره از دست میره با این داروها میره تو در دیوار نمیتونه بازی کنه بیحال همش رو بالشت و تو تخت جون نداره تکون بخوره چشاش باز نمیشه غذا بخوره و من کاری از دستم برنمیاد براش کنم دارم روانی میشم لوبل هم همش بهش گیجی و بیقراری داده بود الانم دوزش رفته بالاتر بدتر شده 

مادران دلسوز لطفا شمارم را میزارم اگر کسی اطلاعاتی یا دکتری یا مورد مشابه من که خدا نکنه کسی دیده باشه اما اگر کسی یا اطراف دیدین بهم یه پیام بدین تماس بگیرم تشکر 09138174011اخه دیر به دیر میام نی نی سایت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادران دلسوز لطفا شمارم را میزارم اگر کسی اطلاعاتی یا دکتری یا مورد مشابه من که خدا نکنه کسی دیده با ...

بیا تهران از دکتر محولاتی و تقدیری وقت بگیر

خدایا عزیزانم رو حفظ کن 

نسخه اونا هم اینه عزیزم من مشکلم با تب این بچه شده که هر ماه یکی دو بار میاد سراغش هر چی ازمایش و ..داده عفونتی نداره اخه ۵ دفعه بستری شد کرونا بود میگم تبش مال اون بود که اونم منطقی نیس یه بچه ای که این اندازه کنترلش کردم ۵ بار دچار کرونا بشه خب اون ۵ بار دلیل تب میتونه کرونا باشه ولی این سری چی چرا منفی بود تب کرده بود دلیل تبش نمیدونم چیه تازه تو خونه با هیچ دارویی نمیاد پایین پاشویه و ..هیچ راه حلی فایده نکرده با هر تب که به ۳۷ و نیم میرسه شروع به درمان میکنم اخرش ختم به تشنج شده 

2731
شما عزیزم چقد به بچت لوبل دادی قطع کردی

عزیزم دکتر محولاتی لوبل داد اما بردم پیش تقدیری اون نداد به نظرم به تاپیک بزن خودت شاید کسی بیشتر راهنمایی کنه این تاپیک قدیمیه اونقدر دیده نمیشه 

خدایا عزیزانم رو حفظ کن 
ان شاء الله ک هیچی نیس گلم درد رو خودش میده درمون رو هم خودش فقط به خودش پناه ببر ک راع درست رو نشون ...

اسم دکتر چیه؟

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉