2737
2734
ادامه داشت ؟ تا اونجا خوندم که نامزد خواهر سوگل مرد و سوگل و علیرضا میخواستن فرداش یواشکی برن عقد کن ...

ووی اره خیلی ترسناک بود من هنوزم میترسیدم اره ادامه داشت منتها آخریش چاپ شده بود منم تا همینجا خوندم ولی سومیش چاپیه☹در به در دنبالش بودم پیدا نشد که نشد در کل رمانهای فرشته خیلی قشنگن همشون

ووی اره خیلی ترسناک بود من هنوزم میترسیدم اره ادامه داشت منتها آخریش چاپ شده بود منم تا همینجا خوندم ...

اره گناهکارشم خیلی خوب بود . رمانای نیلوفرم خوبه البته تو اکثرشون تجاوز هست

با فکر کردن به هر الاغی ذهن خود را باغ وحش نکنید!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شرمنده گلم. بخدا هزینه ها بالاس من خرج تحصیلمو باید درارم. اگه چند کیلو بخوای هزینه پست با ما میشه

عزیزم چرا شرمنده.

انشالله ک خدا ب فروشت برکت بده.

نزدیک خودمونم هست کسی ک میفروشه.

خواستم ببینم اگه شما ارزونتر میدی از شما بگیرم ولی از همون میگیرم 

اللّهم عجّل لولیک الفرج

حیف وقت که بذارید برای این شبه رمان های مسخره ی ایرانی، اما همه اون ویژگی هایی که گفتید تو رمان "رنج های ورتر جوان" نوشته ی گوته هست.

مَرد هستم، همین...                                                                                                                              پرسیدند ادب از که آموختی؟ گفت: از کاربران نی نی سایت.
2728