2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تینا با سهیل چه نسبتی داشت؟

صیغه ش بود

خیلی به این جمله روانشناس فکر میکنم که میگفت باور کنید اینایی که میان پیش من و ازم مشاوره میخوان مشکل ندارن اطرافیانشون هستن که مشکل دارن و من واقعا متاسف میشم و درمونده
این تینا منظورش چی بود به سهیل که رف خونش، گف راه نمیدادم چون دو روز از برگت مونده بود

منظورش صیغه نامه بود تینا هم باهاشون رفته بود کیش با سهیل عشق  و حال کنه کلا هر کدوم با یه دختر حال کردن تو کیش بابک با شیدا بود سهیل با تینا اون یکی دوستشون اسمش یادم نیس با طناز

خیلی به این جمله روانشناس فکر میکنم که میگفت باور کنید اینایی که میان پیش من و ازم مشاوره میخوان مشکل ندارن اطرافیانشون هستن که مشکل دارن و من واقعا متاسف میشم و درمونده
2731
خیلی چرت و پرت بود واقعا😑😑😑 این همه فیلم بازی کردن و قایم موشک بلزی واسه یه مسافرت رفتن اخه

مسافرتشون که عادی نبود رفته بودن با دخترای دیگه حال کنن