2737
2739
عنوان

چیکار کنیم ی پسر عاشقمون بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 8316 بازدید | 36 پست
تنها راهکارش اینکه کتاب زنان زیرکو بخونی الان ب جا این نی نی سایت تو گوگل بزن دانلود pdfزنان زیرک فص ...

خودت خوندی؟!! چقد تاثیر داشته تو زندگیت؟!

من اگر خوبم اگر بد تو برو خودرا باش..هر کسی آن دِرووَد عاقبت کار که کِششششت ..
عزیزم منم میخوام بخونم من عقدم دوست نیستم بدرده منم میخوره؟ خیلی باهم دعوا کردیمو الانم جدا از همیم ...

عزیزم شما اول سعی کنین اشتی کنین حالا شما این سریو وارد عمل شو و بگذره و بعد از اون کارای این کتابو انجام بده بله ب درد تمام دختر خانما حتی بعد ازدواجم میخوره اما چن شما الان قهرین میگم ال اشتی کنین بعد کارایی ک کتاب گفته رو انجام بده من خودم ی ساله عروسی کردیم و خونه خودمم

این بهت یاد میده ک چ جوری ی زن زیرک باشی 

اگه واقعا برات مهمه اشتی کن اما بعدش حتما حتما کتابرو بخون با حوصله  

نگو ن حوصله ندارم اگه واقعا زندگیتو دوس داری بهش اهمیت بده بشین از امروزبخون ۱۳۹ صفحه س کلا 

pdf شو دانلود کن خیلی کمک بزرگیه برای همه دخترای مجرد و متاهل 

برا من ک فایده داشته و واقعا قهمیدم چقدر من ساده بودم

شما این سریو پیشقدم شو ک بعد خوندن این کتاب بدونی چ کنی ک شوهرت تو همه چی پیشقدم شه

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت خوندی؟!! چقد تاثیر داشته تو زندگیت؟!

اره خوندم همین چن روز پیش اما با این ک تمومش ردم بازم از اول دارم میخونم ک یادم بمونه ب نظرم ادم باید این کتابو ماهی ی بار بخونه ک یادش نره نکات طلاییشو

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 
عزیزم شما اول سعی کنین اشتی کنین حالا شما این سریو وارد عمل شو و بگذره و بعد از اون کارای این کتابو ...

مرسی عزیزدلم بابت وقتی که گزاشتی برام راهنماییم کردی

خداکنه مشکلات بینمون حل بشه همه اطرافیانم میگن جداشو..من دوسش دارم جداشدن برام سخته خدا مشکلاته زندگیه همه رو حل کنه به حق پنج تن ماله منم حل کنه..

باشه گلِ من مرسی❤🙂

2731