2737
2739
آها مرسی من شنیدم به صورتم میزنن خیلی خوبه 

بله 

منتها من نزدم . 

میخوام درست کنم بزنم 😀

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
بله  منتها من نزدم .  میخوام درست کنم بزنم 😀

آها عزیزم اگه زدی بهم نتیجشو بگو😁

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آها عزیزم اگه زدی بهم نتیجشو بگو😁

ان‌شاءالله که یادم بمونه 😅😅😊

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤

سلام اگه دنبال یه محصولی هستین که دستاتون  رو جوانسازی وسفید کنه حتما یه سری به این پیج بزنید اگه بدونین چقدر محصولاتشون عالی آدرس پیج اينستا شونم واستون میذارم برای حل مشکل من هم یه صلوات بفرستید 🥰🥰🥰@mojezeye_zibayi98@

2728