2733
2739
نمیدونم مشکلتون دقیق چیه ولی زندگی خودت و بچتو خراب نکن. بچه داری خودش انرژی زیادی از ادم میبره . با ...

چشمشو ندارم دیگ

مخام برم واقعا با کسی ک قدرمو بدونه

اینم ک براش مهم نیس و میگ برو

دعوا نبود گفتم بچه م همش نق میزنه و میگ بابا بابا...من دارم استرسشو متحمل میشم....تو هم مسئولیت دار ...

بابا یه حرفی زده ناراحتی نداره.پسرمنم ۲سالشه مدام گریه غر بهانه .شوهرمم صبح میره شب میاد.تازه حوصله بهانه های بچه رم نداره. خودت مدیریت کن.بخودت برس کم نیاری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چشمشو ندارم دیگ مخام برم واقعا با کسی ک قدرمو بدونه اینم ک براش مهم نیس و میگ برو

فکر میکنی بقیه چطورن؟؟ اینکه بابای بچس اینه بقیه برای بچت پدری میکنن؟ خیلیا فقط ظاهراخوبن .تو زندگی واقعی ادمافرق دارن.برو پیش مشاور.

2731

شما شوهراتون براتون چکار میکنن؟

مسافرت؟

تفریح ؟

خرید؟

ابراز علاقه؟

بزرگ کردن شما جلو بچه؟

هدیه؟

ماهانه؟

ایشون یا چیز نمیگ یا نق و ایراد یا تحقیر و توهین

هیچ کدوم از عوامل بالا نداره

2738
خسته ام مهرناز

طبیعیه گلم . منم خسته شدم سه ساله از همه چی زدم موندم پای بچه. هیچ جانمیتونم برم. من قبل ازبارداریم  باشگاه میرفتم کلاس میرفتم کارمیکردم ولی الان تبدیل به یه ادم خونه نشین شدم بقول خودم چوپان.

ببین همه اینا رو اعصاب ادم تاثیرمیزاره قطعا شماهم شرایط مشابهی داری. بخودت  امید بده ارامش بده بزار این مرحله بگذره