2737
2739
عنوان

این کوفتی پیدا نمیشه چرا ؟😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 878 بازدید | 70 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشهد ؟ همسرم اغلب رو رفته . خیلیهاشونم تماس گرفتیم

بله عزیزم ما معمولا داروهایی که نایاب میشن یا به زحمت گیر میان رو از اونجا میتونیم تهیه کنیم از قرار معلوم ویزیتورهای خوبی داره

شما که تو دلت نی نی داری   آره شما که با فرشته ها فامیل شدی  به اون بالاییا وصل شدی برا حوایج من دعا میکنی؟  مرسی
عه عزیزم التمتس دعا منو یادت نره ها بعدشم یه سوال شما قرص میخوری راضی هستی ؟ عوارضی چیزی نداشته برات ...

عزیزم من فقط و فقط برای سفر استفاده کردم. کربلا و..‌

مدام مصرف نمیکنم که . فقط برای عقب انداختن دوره اونم بعد از قطع کردنش هیچ عارضه ای نداشتم الحمدلله 

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2728
بله عزیزم ما معمولا داروهایی که نایاب میشن یا به زحمت گیر میان رو از اونجا میتونیم تهیه کنیم از قرار ...

خدا خیرت بده . تلفنی چیزی داره ؟

دعات میکنم 

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
خدا خیرت بده . تلفنی چیزی داره ؟ دعات میکنم 

نه شرمنده ام ندارم اما سرچ کنید میاره دور فلکه بیمارستان امام رضا ست سمت خیابون رازی

شما که تو دلت نی نی داری   آره شما که با فرشته ها فامیل شدی  به اون بالاییا وصل شدی برا حوایج من دعا میکنی؟  مرسی
عزیزم من فقط و فقط برای سفر استفاده کردم. کربلا و..‌ مدام مصرف نمیکنم که . فقط برای عقب انداختن دور ...

اهان من برای پیشگیری میخواستم تو کتابا نوشتن عیب نداره ولی شنیدم طولانی مدت خوب نیست نمیدونم چیکار کنم ممنون که جواب دادین

ایشالا که پیدا میکنید سفرتون پیشاپیش بی خطر و زیارتتون قبول ایشالا با دست پر برگردین

2738
نه شرمنده ام ندارم اما سرچ کنید میاره دور فلکه بیمارستان امام رضا ست سمت خیابون رازی

دشمنت شرمنده.لطف کردی به من. ممنونم