2737
2734
عنوان

مامانایی که رحمشون سرده بیاین میخوام یه پیشنهاد بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2066 بازدید | 38 پست

من خودم یکسال طول کشید باردار شدم سایر داروهای محرک استفاده کردم اما باردار نشدم بعد یه مدت دستور های این خانم قدیمی رو رعایت کردم و نمیدونم ۱۰۰%تاثیر داشت یا نه اما میدونم اول خواست خدا بود و بعد تاحدودی این دستورا بهم کمک کرد

🌻ببینید یه توصیه دارم که خودم واقعا نتیجش رو دیدم ببخشید میگم اینکه هر موقع نزدیکی دارید با همسرتون بلافاصله نرید دستشویی و خودتون بشورید با یه دستمال تمیز خشک کنید بعد و به پهلو بخوابید و پاهاتون چفت هم کنید تا رحمتون هوا به خودش نکشه چون باعث سردی میشه و یک ساعت بعد یا حداقل نیم ساعت بعدش برید بشورید

🌻تو پری تا ۳ روز اول سعی کنید حموم نکنید دوستان واقعا این حرفاش رو قبول دارم چون خودم بشدت حس میکردم چقدر به رحمم اسیب زدم با شستن زیاد 

🌻سوم  اینکه برید عطاری و این موادی که میگم بگیرید 

(زیره سبز و زیره سیاه -کشمش سبز -دمبه تازه-شوید هم اگه زدید یا نزدید اشکال نداره ) اینارو پودر کنید و مثل نوار بهداشتی درست کنید تا سه شب بزارید روی واژنتون و صبح بردارید 

🌻 تا یک هفته بعد از این استفاده این مواد اصلا نزدیکی نداشته باشید همچنین همزمان با کلاه های پشمی اگه دارید از بابا بزرگاتون ببندید به رحمتون و گرم نگه دارید 

🌻اها اینم بگم ممکنه بخاطر این مواد گرم بدنتون التهاب برداره شایدم نه ولی اگه شد اصلا نترسید خودش خوب میشه تا یکی دو روز

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من رحم و بدنم خیییلی بهم ریخته شده استارتر جون. هم غذاهای گرم وهم سرد و نمیتونم بخورم همیشه گشنمه ا ...

عزیزم گذاشتم برو بخون

شاید بخاطر اینه یهو از سردی رفتی بسمت گرمی یه مدت تعادل برقرار کن در کنار سردیات گرمی استفاده کن 

مثلا برنج که درست میکنی از زیره یا سیاهدانه و دارچین و اینا استفاده کن همچنین خورشت هات 

2731
برای رحم سرد  رازیانه خوبه  شبا موقع خواب شکم و زیر شکمتونو با روغن زیتون ماساژ بدید و ب ...

من یباربا روغن چرب کردمو با سفره ی بار مصرف بستمش. بعدابرا هرکی تعریف کردم گفت با پلاستیک ک نباااااید ببندی

لایک نکنید اه
مرسی اسی جووووون لطف کردی❤ فقط اونجا که گفتی کلاه بابا بزرگ کلی خندیدم 😂😂😂😂😂😂فکر کن بیچاره با ...

😁😁

2740