2737
2739
ان شالله همچین اتفاقی براتون نیفته ، که نبینیم پشیمونیتون رو 💔

فدات ممنون

ولي اينا همه برميگرده به تلقين خودمون

و ترس از چيزي كه بدتر اون موضوع برامون اتفاق ميفته

به نظرم اگر آدم قوي و مرموزي باشي هيچ نيرويي نيمتونه بهت نفوذ كنه

هرگز زنداني گذشته ات نباش، آن فقط يك درس بود نه حبس ابد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات ممنون ولي اينا همه برميگرده به تلقين خودمون و ترس از چيزي كه بدتر اون موضوع برامون اتفاق ميفت ...

این حرف خیلی کووووله ، اما بیشتر تخیله! تلقین خیلی مهمه بله. ولی یه چیزایی مربوط به متافیزیکه... تلقین امر ذهنیه ، نه روحی. بحث انرژی منفی یه بخش کوچکیش ذهنیه و اثراتش کاملا روحی😀

این حرف خیلی کووووله ، اما بیشتر تخیله! تلقین خیلی مهمه بله. ولی یه چیزایی مربوط به متافیزیکه... تلق ...

تو عاشق اين مبحثايي

تهش پوچيه به هيچ نتيجه اي نميرسي

متافيزيك و روح و انرژي و... 

هرگز زنداني گذشته ات نباش، آن فقط يك درس بود نه حبس ابد...
2731
تو عاشق اين مبحثايي تهش پوچيه به هيچ نتيجه اي نميرسي متافيزيك و روح و انرژي و... 

چه قضاوت عجولانه ای خواهر جان😀 نه عاشق این بحثم نه میترسم ازش! من یه آدم معتقد مذهبی هستم! مذهبم بهم اجازه و حتی دستور داده که وقتی میبینم یه بنده ای داره خطا میره یا ممکنه کاری که میکنه به ضررش باشه ، تذکر بدم , منتها باید جوری توضیح و تذکر بدم که متوجه هم بشه... چون زندگی خودم با این مسئله آسیب دید ، لازم دونستم بگم 😊 و چون آسیب دیدم ، پیگیری کردم تا وقتی یکی پ.رسید ، بتونم واضح توضیح بدم. بحث عشق به مبحث ، قضاوت شماست و بس💙

2738