2733
2739
عنوان

جراح خوب برای عمل برداشتن رحم توی شیراز😐واسه مامانم میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 2317 بازدید | 25 پست
وای خدا من خودمم مشکل نازایی دارم😧مرسی عزیزم  

عزیزم ... بخدا من انقد دکترای مختلف رفتم . لاپاراسکوپی کردم آی یو آی کردم دوبار نمیشد که نمیشد آخرشم نا امید شدم. بهم ایشون و معرفی کردن . دوبار پشت سر هم رفتم برای بار دوم به خواست خدا حامله شدم چون قرصی بهم داد که دیگران نداده بودن ...فقط وقتم پیش بقیه تلف شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ... بخدا من انقد دکترای مختلف رفتم . لاپاراسکوپی کردم آی یو آی کردم دوبار نمیشد که نمیشد آخرشم ...

خداروشکر ک الان نی نی دارین،بازم ممنونم ،منم ای وی اف کردم ،شاید خودمم پیش چوبک ی ویزیت بشم

آی وی اف انجام دادم و این ماه انتقال جنین فریز دارم،،،فقط 2 تاجنین برام تشکیل شد،،، دوستای خوبم لطفا اگه ممکنه  برام ی صلوات بفرستین ک مثبت شه و نی نی بیاد توی دلم ممنون از همتون😍😍 ،،،،،4 آبان 98 انتقال دادم متاسفانه منفی شد 😳
هزینه چقد میگیرن

نمیدونم عزیزم. باید برید پیشش. ولی از لحاظ کار حرف اول و میزنن.. الان همه قیمتای دکترا یکیه. البته ایشون از دکترایی نیستن که پول زیاد بگیرن از مردم . هرچی عرفش باشه

2728
خداروشکر ک الان نی نی دارین،بازم ممنونم ،منم ای وی اف کردم ،شاید خودمم پیش چوبک ی ویزیت بشم

مرسی عزیزم ان شالله به خواست خدا همین امسال بزودی خبر خوش نی نی دار شدنت رو بهمون بدی.. حتتتتما یه سر برو پیشش بخدا پشیمون نمیشی.. توی سال یکبار میره آمریکا با شوهرش و میاد و علمشون رو به روز میکنن

مرسی عزیزم ان شالله به خواست خدا همین امسال بزودی خبر خوش نی نی دار شدنت رو بهمون بدی.. حتتتتما یه س ...

باشه عزیزم ی سر میرم پیششون ،توکل ب خدا 

آی وی اف انجام دادم و این ماه انتقال جنین فریز دارم،،،فقط 2 تاجنین برام تشکیل شد،،، دوستای خوبم لطفا اگه ممکنه  برام ی صلوات بفرستین ک مثبت شه و نی نی بیاد توی دلم ممنون از همتون😍😍 ،،،،،4 آبان 98 انتقال دادم متاسفانه منفی شد 😳
سلام عزیزم مادرتون عمل کردن؟

نه گلم ،والا هر دکتری ی چیز میگه،حالا ی دکتر دیگه بردیم گفته فعلا صبر کنید ببینیم وضعیت فیبروم و پولیپا چندماه آینده ب چ صورته

2740
آها.. ایشالا که هر چی خیره پیش بیاد      

ممنونم