2733
2734

والا مامانم هر کی از فامیل ازدواج میکرد پاگشا میکرد، منو که تک دخترم بودم هیچکس دعوت نکرد!! این از فامیل خودمون.

مادرشوهرم هم شبی ما رو پاگشا دعوت کرد که شوهرم شیفت شب سرکار بود!!!! چون دختر و دامادش فقط همون شب میتونستن بیان، شوهرم به مادرش گفت ما اونشب نمیتونیم بیایم زنگ زد به من انقد جیغ زد و گریه کرد که تو باید بیای که من تنها رفتم شوهرمم آخرشب تونست بیاد! اونام هیچی ندادن😕

یه نظرم پاگشا و کادویی روهمه جارسم دارن🙄 معمولا رسم چیزیه که کسی که به نفعش باشه قبول داره کسی که ...

دقیقاااااا

پا گشا دیگه همه جا هست مثل اینه بگن رسم نداریم عروسی🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرجا یه رسمی داره عزیزم

خوب این درست حالا شاید طرف وضعش خوب نباشه بعد توقع داشته باشی برات انجام بدن حتما فقط باعث دلخوریو ناراحتیه خودت میشه اگه کردن برات که از لطفشونه اگرم نکردن که ناراحتی نداره

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
2731
یه نظرم پاگشا و کادویی روهمه جارسم دارن🙄 معمولا رسم چیزیه که کسی که به نفعش باشه قبول داره کسی که ...

بعضی رسوم رو خودمون جا انداختیم که بعضیاشون واقعا زیاده رویه مثلا اینکه توقع داشته باشی از خانواده شوهرت همه اعیاد سال بهت طلا بدن اگه ندن خودت ارامشت بهم میریزه 🤔

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲

خوب حرف شما درسته ولی بازم فرق میکنه مثلا جای ما شب اول بعد از عقد زن وشوهر که پیش هم میخوابن مرد باید یه مقدار پول زیر بالشت زنش بزارع ولی قبل محرم خالم رو عقد کردن صبح که ازش پرسیدیم چقد گزاشتن برات شوهرش گفت ما رسم نداریم

منم پاگشا نداشتم عوضش همه انتظار داشتن اول ما كه عروس دومادبوديم دعوت كنيم تا بيان خونمون😐😐

فامیلای ماهم همینطور بودن، آخرش دعوتشون کردم شب که اومدن با خودشون مهمون اضافه هم آورده بودن!

2738
بعضی رسوم رو خودمون جا انداختیم که بعضیاشون واقعا زیاده رویه مثلا اینکه توقع داشته باشی از خانواده ش ...

اونايي انتظار دارن كه ميدونن برا بقيه بچه ها هم داده باشن و وسع ماليشون هم برسه

🍓🐣🍒
باورت نميشه هفته اي بوده كه هفت شبشو مهمون داشته باشيم😭يعني مث تراكتور كار ميكردم كه فقط ريختوپاشاي ...

چقد نفهمن☹☹ من که بعد عروسیم مادر شوهرم تا یه هفته خودش برامون غذا میاورد

خداجونم مرسی همیشه هرچی خواستم بهترینشو بهم دادی   
بعضی رسوم رو خودمون جا انداختیم که بعضیاشون واقعا زیاده رویه مثلا اینکه توقع داشته باشی از خانواده ش ...

نه گلم معمولا رسمه سال اول تو هر عید یا مثلا عید سال اولو مادوبد ن مثل شب چله و عید نوروز وعید غدیر

یعنی هرچیزی اولین بارش. مثل پاگشا (اولین باری که بعد مراسم میری) 

ولللللللی نه حتما طلا میتونه هر چیزی باشه 

یکی وضعش خوبه طلا میده یکی شعورش پایینه میره پفک میده این به وضع بد نیست سطح شعوره

2706