2737
2734
عنوان

آش نذری من برای علی اصغر

| مشاهده متن کامل بحث + 172 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقد جالب شده😍😍😍 خدا قبول کنه

ایده بگیر عزیزدلم😍

پس بگو قرار بود تو بیاے و من نمی دانستم..اے دردت به جان بی قرارِ پُر گریه ام.. پس‌بگو این همه سال ماه ساڪت من ڪجا بودے؟..حالا ڪه آمدے حرف ما بسیار،وقت ما اندڪ ،آسمان هم ڪه بارانیست...🖤🥀🍂
ان شاالله خیلی زود به حاجتت برسی 

ممنون عزیزم ان شاالله

پس بگو قرار بود تو بیاے و من نمی دانستم..اے دردت به جان بی قرارِ پُر گریه ام.. پس‌بگو این همه سال ماه ساڪت من ڪجا بودے؟..حالا ڪه آمدے حرف ما بسیار،وقت ما اندڪ ،آسمان هم ڪه بارانیست...🖤🥀🍂
2731
ممنون عزیزم ب دعای شما دوستان،انشالله شمام حاجت روا شی

قربونت

شما چند ساله اقدامی؟

10 ماهه ولی خیلیبچه دوس دارم 

من ۸ ساله😔

من ۸ ساله😔

قربون دلت برم چی کشیدی خواهر من 10 ماهه دارم دیوانه میشم انشالله امام حسین خودش حاجت دلت بده انشالله سال دیگه بچه بغل بری مراسم شیر خوارگان حسینی انشالله خدا خودش ی گوشه چشم بهت بکنه ب حق قرآنش،واست صلوات فرستادم عزیزم 

خدایا شکرت میشه واسه سالم بغل گرفتن تو دلیم صلوات بفرستین  
2740
قربون دلت برم چی کشیدی خواهر من 10 ماهه دارم دیوانه میشم انشالله امام حسین خودش حاجت دلت بده انشالله ...

عزیزمی😔همین الانم بیبی چک زدم منفی شد😭

عزیزمی😔همین الانم بیبی چک زدم منفی شد😭

ناراحت نباش عزیز انشالله امسال حاجت روا میشی ب حق این ماه عزیز 

خدایا شکرت میشه واسه سالم بغل گرفتن تو دلیم صلوات بفرستین