2737
2739
عنوان

مشکل قدبلند

| مشاهده متن کامل بحث + 972 بازدید | 27 پست

خب عزیزم طبیعیه تازه من مامانم کوتاهه و بابام بلنده خودم ۱۷۳ هستم و از وقتی یادم میاد حدود ۱۱ یا ۱۲ سالگی قدم همین بود خیلی هم زود پریود شدم و دیگه بعد از اون رشد انچنانی نداشتم

ما چاره ی عالمیم و بیچاره ی تو...
برادر زاده من متولد 85 هست قدش از من که 168 سانتم بلندتره فکر کنم 173 اینا باشه خدامیدونه تا کجا می ...

ایشون هم متولد۸۵هستن

تو مرا جان و جهانی❤💍❤M     من همینم که میبینی...مغازه نیستم که به سلیقت دکور بزنم.     به من نگین التماس دعا..تو بارگاه الهی بفهمن با من در ارتباطین براتون گرون تموم میشه😂😓.      فضای مجازی تا جایی خوبه که پای فامیلا توش باز نشه..که اگه باز بشه میشه فضای جاسوسی😐       ساعت۳صبح از پارتی بر میگردین خانوادتون چیزی بهتون نمیگن؟من۱۲به بعد نمیرم دسشویی که نفهمن بیدارم😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پریود شده ؟ اگر اره که نهایت 10 تا 15سانت بره بالا  الان دختر جاری من متولد 87 هست دختر خودم8 ...

همین بهمن ماه ۹۷پریود شد

تو مرا جان و جهانی❤💍❤M     من همینم که میبینی...مغازه نیستم که به سلیقت دکور بزنم.     به من نگین التماس دعا..تو بارگاه الهی بفهمن با من در ارتباطین براتون گرون تموم میشه😂😓.      فضای مجازی تا جایی خوبه که پای فامیلا توش باز نشه..که اگه باز بشه میشه فضای جاسوسی😐       ساعت۳صبح از پارتی بر میگردین خانوادتون چیزی بهتون نمیگن؟من۱۲به بعد نمیرم دسشویی که نفهمن بیدارم😕

مرسی از همتون خانومای عزیزدل

فدای شما

مرسی که توجه کردین😘😘😘

2738
ایشون هم متولد۸۵هستن

اگه پدر و مادرش قد بلند باشن مطمئنن تا 170  میره 

چون تو خانواده ماهم همه قد بلندیم مخصوصا بابام و داداشم برادر زادمم 170 رو تو 13 سالگی رد کرده

یه فامیل داریم عمش دو متر بود خودش تو یازده سالگی 170 رو رد کرده بود الان یه ساله ندیدمش نمیدونم چقدر دیگه رشد کرده

برو بهش بگو از تو دراز تر هم هست من ۱۳ که بودم ۱۷۲ قدم بود الان هم همین قدمه و رشد نکردم من همش مسخره می شدم بهم می گفتن نردبون دزدا خیار یا اون بالا هوا چه طوره به دختر خالت بگو همدردیم اما قد بلندی خیلی خوبه بزرگ که شد بهش پی می بره

زندگی⬅️     :):