2733
2734
عنوان

فردا کیا مراسم شیرخوارگان میرن ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 136 بازدید | 22 پست
لطفا امضامو بخون برای منم دعا کن اگه بدونی..اگه بدونی چه قدررررر احتیاج دارم😢😢😢

چشم عزیزم حتما برای همه ی حاجتمدان دعا میکنم

خودمم نذر شیر وکیک دارم با اینکه بچمو ازدست دادم ولی سعی کردم امیدوار بمونم مطمعنم حضرت علی اصغر به ماهم نگاه میکنه

☆خدا☆ تنها انیسی است که مانوس خود را هرگز رهانمیکند.......ان شاالله یه روزی دامن همه ی زنان سرزمینم سبز از وجود فرزند بشه و طعم مادربودن رو بچشن آمین...برای سلامتی دوقلوهام یه صلوات لطفا....
منم سالهای دیگه چون بچه نداشتم خجالت میکشیدم برم اما امسالدوست دارم برم شاید نظری کردن خیلی سخته ۶ س ...

عزیزم خجالت نداره 

من از مجردی میرم خیلی مراسم خوبیه

☆خدا☆ تنها انیسی است که مانوس خود را هرگز رهانمیکند.......ان شاالله یه روزی دامن همه ی زنان سرزمینم سبز از وجود فرزند بشه و طعم مادربودن رو بچشن آمین...برای سلامتی دوقلوهام یه صلوات لطفا....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برام نم دعاکن

چشم محتاجم به دعا

عزیزم خجالت نداره  من از مجردی میرم خیلی مراسم خوبیه

حالا گفتم اگه قسمت شد فردا میرم شاید بواسطه همین مراسما خدا به ماهم بچه سالم و صالح داد 

وخدایی که به شدت کافیست .
2731
حالا گفتم اگه قسمت شد فردا میرم شاید بواسطه همین مراسما خدا به ماهم بچه سالم و صالح داد 

حتما برو عزیزم

ان شاالله حاجت روا میشی

چشم عزیزم حتما برای همه ی حاجتمدان دعا میکنم خودمم نذر شیر وکیک دارم با اینکه بچمو ازدست دادم ولی س ...

عزیززززززم انشاالله بزودی صاحب فرزند سالم و صالحی میشی

انشاالله روزهای شادی برات فرابرسه که غصه های گذشته رو فراموش کنی😙😙😙

عزیززززززم انشاالله بزودی صاحب فرزند سالم و صالحی میشی انشاالله روزهای شادی برات فرابرسه که غصه های ...

ممنون عزیزم🥰🥰🥰❤❤❤❤