2733
2734
من بار اول بخاطر یه اشتباه رد شدم  گفت حرکت کن  با رعایت همه ی اصول حرکت کردم چند متر که ...

ای وای

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

چی شد قبول شدی؟؟ بیا نگرانتم 

پون حال تورو داشتم😑

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان ساعت ۱۱ هست احتمالا امتحانت تموم شده😍

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)
2728
اگ بتونی آخرین نفربشینی پشت فرمون بهتره،اولین نفر همیشه استرسش بیشتره

والا ب من گفت خانم مسوولش گفت ک این گرماییه برسه ب ظهر بدخلق میشه گفت برو الانم خلوته...من رفتم ی دنده عقب فقط درخدمتش بودم😁😁😁

2740
والا ب من گفت خانم مسوولش گفت ک این گرماییه برسه ب ظهر بدخلق میشه گفت برو الانم خلوته...من رفتم ی دن ...

منم دو سری اول که رفتم رد شدم همشم یااول نشستم یادوم ولی سری آخر همه پیاده شده بودن منو یه خانومه بودیم دیگه استرس نداشتم اصلا خیلی خوب رفتم قبول شدم اونیکی خانونه ام بعدمن نشست قبول شد