2733
2734
عنوان

بچه ها فردا عشقمو بعد از چهار ماه میبینم.استرس دارم.😬

| مشاهده متن کامل بحث + 2485 بازدید | 88 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم. 😊😅 دیگه نباید گفت زیر بیس سال . خودتون دیدین دختر ۹ ساله عقد کرده . پس بهتره بگین زیر ۱ ...

عزیزم من الان اصلا کاری به رابطه شما ندارن ولی اینکه میگین دختر 9 ساله عقد کرده دنیا عوض شده دنیا پسرفت کرده چون مامان بزرگ منم 9 سالگی ازدواج کرد اون یه حرکت حیوانی بوده که همه محکومش کردن من نمیدونم شما چند سالته ولی رابطه زیر 18 سال تو همه جای دنیا محکومه نه تنها ایران بلکه حتی در امریکا

2731
چی شد اسی؟

اتفاق خاصی نیافتاد. 

الان تازه مراسم تموم شد.

وقتی بار اول دیدم یه لحظه نگاهش مکث کرد و خیره شد بعدش ظچظسرشو انداخت پایین. 

بعدشم ی سینی آورد  تو آشپز خونه منو مامانم بودیم سلام  کرد و احوال پرسی.

ولی سرش رو بلند نکرد منم همینطور.

آخر شب هم یا داداشم شوخی میکرد.

من دختر عمم بغلم بود بی قراری میکرد دادم داداشم آرومش کنه.

دیدم دوتایی دارن بچه رو آروم میکنن.منمرفتم گرفتم دادم ب عمه ام ..

کلی اتفاق افتاد .ولی ساده و کوتاه

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
الهی بگردم انشالله اتفاقی که به صلاحتونه براتون بیفته 

مرسی عزیزم از دعای قشنگت. 

دیشب یه خواب خیلی عجیب دیدم.

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
2740
چه خوابی بانو؟ البته من اصلا تعبیر خواب بلد نیستم ولی انشالله تعبیرش هر چی که هست خیر باشه🙏

بهتره تو خصوصی بگم عزیزم.میشه درخواست دوستیمو قبول کنی عزیزم؟

من خیلی خیلی سال پیش از یکی پسرهای فامیلمون خوشم میومد  دقیقا مثل تو بودم میخواستم ببینمش دل ...

اون  چیکار کرد ؟بعدش چی شد ؟دوست داشت؟

پدرم تنها کسی که همیشه تو ❤واسه شادی روحش صلوات لطفا😢
اون  چیکار کرد ؟بعدش چی شد ؟دوست داشت؟

هیچی فقط نگام کرد و مجبور شد لباساشو عوض کنه چون حسابی ماستی شده بود😂😂

نفهمیدم واقعا حسی به من داشت یا نه اما هنوزم نگاهاش یجوریه 

هیچی فقط نگام کرد و مجبور شد لباساشو عوض کنه چون حسابی ماستی شده بود😂😂 نفهمیدم واقعا حسی به من دا ...

مجردی؟

پدرم تنها کسی که همیشه تو ❤واسه شادی روحش صلوات لطفا😢