2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میریم هیئت و عزاداری ان شاءالله 

شکر خدا که نام علی در اذان ماست ما شیعه ایم و عشق علی هم از آن ماست★ذکر علی عبادت مختص شیعه است این اسم اعظم است که ورد زبان ماست★با هر نفس علی شده ذکر لبم مدام این "یاعلی" همیشه رفیق لبان ماست★از "یاعلی" زبان و دهان خسته کی شود؟ اصلا زبان برای همین در دهان ماست★دنیا و آخرت به خدا نیست جز علی بغض علی جهنم و حبش جنان ماست★ما را گمان کنم ز علی آفریده اند عشقش سرشته در گل ما، بند جان ماست★ما شیعه زاده ایم، خدا را هزار شکر این شیعه زادگی شرف خاندان ماست★ما عاشق علی شده ایم و بدون شک این هم ز پاکدامنی مادران ماست★ما را چکار غیر علی را؟ فقط علی آری علی علی به خدا آب و نان ماست★پیرم که سایه اش همه دم مستدام گفت عشق علی همیشه و هر جا نشان ماست ❤❤❤فقط حیدر امیرالمؤمنین است❤❤❤
2728

هرسال خونه فامیل شوهرم که چهل دقیقه فاصله داره...امسال نمیدونم..اونجارودوس دارم..بنظرتون برم؟

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
میرم بهشت رضا سرخاک باباخدابیامرزم بعدم اگه خدابخوادبامیرم حرم امام رضا عزاداری 

حرم رفتی دعاکن بچم سالم بیادبغلم..مرسی

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2738

کاش میشد بی دغدغه ب مسافرت ب گشتن ب تفریح وبه عزاداری برای امام حسین فکر کنم.چقدر دلم شکسته ...

السلام علیک یا اباعبدالله

التماس دعا دارم

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
تعطیل باید باشه بازاریا به این جور مراسما خیلی پایبندن

عزیزم واقعا فکر کردی انقدر دیونم برم خرید؟؟؟؟ مراسم اونجا خیلی خاص و خوب . میخوام برم مسجد ارک. خدایی آدم فکر کنه خیلی خوبه

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
عزیزم واقعا فکر کردی انقدر دیونم برم خرید؟؟؟؟ مراسم اونجا خیلی خاص و خوب . میخوام برم مسجد ارک. خدای ...

قبول باشه

چه میدونم والا

وقتی تاپیک میزنن برنامه تعطیلاتتون چیه یا تیپ تون تو هیئت چطوره

ادم فکرش همه جا میره

کاربر قدیمی هستم، چون تاپیکام حذف نشد مجبور شدم با کاربری جدید بیام.
قبول باشه چه میدونم والا وقتی تاپیک میزنن برنامه تعطیلاتتون چیه یا تیپ تون تو هیئت چطوره ادم فکرش ...

😂.نه من از اونا نیستم. اگه تهرانی پیشنهاد میکنم حتما. مخصوصا خانمایی که حلوا میپزن ‌ . حسینیه عربا. مسجد ارک....

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
😂.نه من از اونا نیستم. اگه تهرانی پیشنهاد میکنم حتما. مخصوصا خانمایی که حلوا میپزن ‌ . حسینیه عربا. ...

تهرانم

ولی بازار به ما دوره 

دو تا وروجک هم دارم

کاربر قدیمی هستم، چون تاپیکام حذف نشد مجبور شدم با کاربری جدید بیام.