2733
2739
عنوان

ای خدااین حق من نیست😭😭😭😔😔😔دلم براخودم میسوزه

| مشاهده متن کامل بحث + 395 بازدید | 44 پست
بخدا جدي ميگم بزرگ شو تا به مشكل نخوردي

باباتندتندنوشتم

همسایه عوضیمون ساعت دونصفه شب بامشت میکوبید به دیوار حالا خداروشکر من خواب نبودم داشتم «شیپور»تمرین میکردم ملت دیونه شدنا!

ادمایی ک تو دنیا چهره معمولی دارن خیلی بیشتر از ادمایین ک زیبان 

این همه خانم متاهل ک چهره خیلی جذاب ندارن چین پس؟ 

مردی ک تنها ملاکش برا ازدواج قیافه باشه فک نکنم قابلیت خوشبخت کردن کسی رو داشته باشه 

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۲۰

منم همسن توام شوهرم ده سال عاشقم بوده همه هم میدونستن چقد منو میخاد اما الان دقیقا دلم واسه خودم میسوزه چون احساس خوشبختی نمیکنم .ب این حرفا نیس فقط از خدا بخواه ک تو زندگیت ارامش داشته باشی و ایندت خوب باشه بعدشم هنو اول راهی یه عالمه وقت هس واسه عاشق شدن 

میشه برا صلوات بفرستید محتاجم ب دعاهاتون    

من دور و برم ادمهای واقعا با قیافه نامتناسب دیدم که خیلی ازدواجهای موفق داشتن و برعکس قیافه متناسب و زیبا هم دیدم که با وجود اینکه سختگیر و اینها هم نبودن مجرد موندن

2728
به منم همه میگفتن زشتی شوهر گیرت نمیاد.(واقعا هم زشت بود ما) ولی زودتر از همشون شوهر کردم وقتی اصلاح ...

عزیزم خواهرمنم میگفتن زشته ولی هم شوهرش بهترشوهرماست هم وضع مالی شوهرش بهترماست بخت واقبال باید قشنگ باشه 

خدایاامیدم فقط به توعه🤲🤲🤲🤲🤲

عزیزم هرکی قیافش معمولیتره شانسش بهتره...  اصن نگران نباش.  اون خوشگل موشگلا همیشه رودست میخورن. 

یک فرشته هست که فقط بیلاخ نشون میده.  اون مسئول رسیدگی به آرزوهای منه!!!!! 
به منم همه میگفتن زشتی شوهر گیرت نمیاد.(واقعا هم زشت بود ما) ولی زودتر از همشون شوهر کردم وقتی اصلاح ...

عکست پروفت اگه خودته ک زشت نیس نازه

2740
عزیزم خواهرمنم میگفتن زشته ولی هم شوهرش بهترشوهرماست هم وضع مالی شوهرش بهترماست بخت واقبال باید قشنگ ...

آره واقعا حالا من اصلا خانوادۂ شوهرم منو نپسندیدن.شوهرم یه بار منو دیده بود چند بارم تعقیبم کرده بود میگفت وقتی دیدم دختر سربه زیر و خوبی هستی خوشم اومد ازت.واقعا اصلا زیباییم براش مهم نبود.اما خونوادش میگفتن دختر باید خوشگل باشه چنین باشه چنان باشه.جاریام بهم کنایه میزدند ولی روز عقدم آنچنان تغییری کردم که هیچکس باورش نمی شد از همشون خوشگلتر شدم.

خخخخخ این عکس بازیگره  البته خودمم دست کمی ازایشون ندارم 😊

الکی میگی زشتم مظلوم نمایی...  خخخخ

نه میگم مجردیم خیلی خیلی زشت بودم.هیشکی منو نمی پسندید.حتی خونوادمم می گفتن چقدر زشتی.😂😂 الان نه ...

چجوری یدفه خوشگل شدی...  با یه اصلاح فقط؟ 

خخخخ 

اورین اورین! 

چجوری یدفه خوشگل شدی...  با یه اصلاح فقط؟  خخخخ  اورین اورین!

خب من ابروهام خیلی پرپشت بود صورتمم کلی مو داشت.

پوستم سبزه بود با این موها تیره ترم نشون میداد.

بعد از اصلاح ابرو و صورت خودمو توآینه که دیدم جا خوردم .پوستم روشن شده بود خیلی روشن .موهامو که رنگ زدن که دیگه هیچی همه خوشکشون زده بود 

الانم به خودم میرسم نمیزارم صورت و ابروم پر شه.موهامم رنگ روشن میزنم.

دقیقا راس میگه 

من خودم خیلی حسرت مجردیمو میکشم

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2706