2733
2734
تا حالا یکی میومد کارامو میکرد از امروز نمیاد میخواستم بدونم نیتونم خچدم در حد آشپزی کار کنم؟؟

ایستادن واست ضرر داره چون جفتتم پایینه من تو اون هفته ها یا مامانم غذا میفرستاد یا شوهرم میگرفت از بیرون.یکم مراعات کن تو تختت بمون ایشالا زود برطرف میشه فقط مایعات زیاد بخور دسشویی حتما فرنگی برو

من از هفته ی ۷ داشتم تا ۱۱.تو سونو nt گفتن برطرف شده.استراحت مطلق بودم تو اون هفته ها آمپول و شیاف پ ...

ممنون عزیزم منم شیاف دارم دعا کنید تا سونو بعدی برطرف بشه

خدا جونم شکرت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایستادن واست ضرر داره چون جفتتم پایینه من تو اون هفته ها یا مامانم غذا میفرستاد یا شوهرم میگرفت از ب ...

ممنون از راهنماییت عزیزم😘😘

خدا جونم شکرت...
ممنون عزیزم منم شیاف دارم دعا کنید تا سونو بعدی برطرف بشه

ایشالا عزیزم نگران نباش تا میتونی استراحت کن که همین استراحت راه حلشه.من خودم اون هفته ها که درگیر هماتوم بودم خیلی میترسیدم .از استراحتم خسته شده بودم ولی ارزششو داشت

2731
ایشالا عزیزم نگران نباش تا میتونی استراحت کن که همین استراحت راه حلشه.من خودم اون هفته ها که درگیر ه ...

پس برم بخوابم سرجام 😊😊ان شاءالله پرنسستو به سلامت دنیا بیاری❤❤

خدا جونم شکرت...
شما استراحت مطلق بودی یا نه من میخوام خودم آشپزی کنم اگه بشه؟در ضمن لکه بینی هم دارم که دکترم گفت اح ...

نه استراحت مطلق نیودم همه کارای خونه امو خودم انجام می دادم اما خب کارامو کمتر کردم به جای اینکه رو مبل بشینم دراز می کشیدم.غذاهای سبک تر درست می کردم که کمتر رو پام وایسم تا فرصت پیدا می کردم دراز می کشیدم.انشاالله نی نیت بسلامتی بیاد بغلت

خداروشکر
2740