2733
2734
عنوان

کدام سرویس چوب اتاق خواب؟

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 29 پست

@نی_نی_یار_حذف_تاپیک    

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_2    

ب ایشون کمک کنید تازه عضو شدن و قوانین سایت رو بلد نیستن . ممنون ❤

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
بلد نیستم اصن من خودم میدونم خیلی خنگم لیمو جان خداشاهده امروز اتفاقی افتاد برام به خنگیم پی بردم 😭 ...

من بدترم اومدم سوال بپرسم همین الان عضو شدم اصلا قوانین رو نخوندم خوشحال خوشحال لینک گذاشتم تازه یک سری به قوانین زدم نوشته عکس و لینک تبلیغاتی ممنوعه:(

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دستتون درد نکنه من برم کامل قوانین رو مطالعه کنم این عزیزان خودشون پاکش می کنند؟

بله نگران نباشید 

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
2731
یک سوال اولش سه نقطه بود نوشته بود حذف تاپیک الان چرا نمی بینمش؟

بخاطر اینک از زمان حذف تاپیکتون گذشته ...

زمان چقدر می گذارند برای حذف؟

نمیدونم من تا حالا تاپیک نزدم 

الان میان رسیدگی میکنن نگران نباش گلم . 

نمیدونم من تا حالا تاپیک نزدم  الان میان رسیدگی میکنن نگران نباش گلم .

واقعا ممنونم عزیزم لطف کردی هی من سوال پرسیدم اذیتت کردم شرمنده خیلی مزاحم وقتت شدم واقعا از پاسخ گویید ممنونم الان این قلبها  رو بزنم برات خوبه؟تاثیری داره؟

واقعا ممنونم عزیزم لطف کردی هی من سوال پرسیدم اذیتت کردم شرمنده خیلی مزاحم وقتت شدم واقعا از پاسخ گو ...

خواهش میکنم اطلاعات نداشتید دیگه منم راهنمایی کردم . ممنونم 

خواهش میکنم اطلاعات نداشتید دیگه منم راهنمایی کردم . ممنونم  

دستتون درد نکنه من که نمی دونم لطفتون رو چطور جبران کنم این قلبها هم فکر کنم بعد حذف تاپیک از بین می‌ره از تاثیرشان خبر ندارم:|