2733
2734
عنوان

بچه توروخدا واسه سلامتی مادرم یه حمد میخونید 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 279 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید داداشی متوجه نشدم بازم ممنون که خوندین

توکلت بخدا باشه
امشب هم از شبای خاص خداست که دعاهارو مستجاب میکنه
انشاءا... زود خوب بشن و همیشه سلامت بمونن و شاد

(آقا هستم ) مهربان باشیم، ببخشیم و لبخند بزنیم ... حس خوب قدم زدن در طبیعت رو از دست ندین (بخصوص کوهنوردی)، موسیقی خوب گوش کنین و به کسانیکه دوستشون دارین زنگ بزنین ... در تاریکترین لحظه های زندگی و در عمیق ترین شرایط سخت، اما خدا همیشه هست
توکلت بخدا باشه امشب هم از شبای خاص خداست که دعاهارو مستجاب میکنه انشاءا... زود خوب بشن و همیشه سلام ...

انشالاااا😭

میشه لطفا اگه امضامو دیدی واسه حاجتم صلوات بفرستی 💜💜💜
2731
انشالاااا😭

وقتی میگی انشاءا... یعنی داری میگی هر چی خدا بخواد پس وقتی خودتو بخدا میسپاری گریه نکن بلکه لبخند بزن لبخند تو نشونه ی اعتماد تو بخداست

(آقا هستم ) مهربان باشیم، ببخشیم و لبخند بزنیم ... حس خوب قدم زدن در طبیعت رو از دست ندین (بخصوص کوهنوردی)، موسیقی خوب گوش کنین و به کسانیکه دوستشون دارین زنگ بزنین ... در تاریکترین لحظه های زندگی و در عمیق ترین شرایط سخت، اما خدا همیشه هست
وقتی میگی انشاءا... یعنی داری میگی هر چی خدا بخواد پس وقتی خودتو بخدا میسپاری گریه نکن بلکه لبخند بز ...

مرسی ارامش خیال حرفات مثل اسم کاربریت میمونه ارامش داره...

مرسی ارامش خیال حرفات مثل اسم کاربریت میمونه ارامش داره...

ممنوووونم از نگاه خوبت
فراموش نکنی که خدا حواسش به مامانت هست ...

2740
چندتا خوندم ان شاءالله با سلامتی کامل میاد خونه پیشتون نگران نباش

مرسی عزیزم منم واسه مادرتون خوندم انشالا مامانتون صحیح وسالم باشن سایشون همیشه بالا سرتون باشه 

آمین