2737
2734
عنوان

مامانهایی که بچه تونو mri مغز بردین، لطفا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 23940 بازدید | 53 پست
سلام عزیزم خوبی خداروشکرکه بچت مشکلی نداشته پسرمن۷ماهه ست براش ام ارای نوشتن چکارکردی باچی بیهوشش کر ...

سلام انشالله پسر شما هم هیچ مشکلی نداشته باشه. از دستش رگ گرفتن و توش بیهوشی رو تزریق کردن. یه بیهوشی سبکه خیلی زود بیدار میشه. به من گفتن ممکنه تو دو ساعت گیج و منگ باشه که پسر من همون یه ربع اول سرحال پاشد نشست 

سلام انشالله پسر شما هم هیچ مشکلی نداشته باشه. از دستش رگ گرفتن و توش بیهوشی رو تزریق کردن. یه بیهوش ...

خداروشکرچهارشنبه میبرمش پیش فوق تخصص ارتوپداطفال اگه ام ارای خواست ایندفعه دیگه حتمامیبرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام آره بیهوشش کردن یه بیهوشی خیلی سبک خدا رو شکر سالم بود مشکلی نداشت. انشالله گل پسر شما هم سالم ...

سلام تاپیک مال خیلی وقت پیشه شما کجا بردین بچتونو

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒
2731
پسر من دیروز ام ار آی انجام داد اول انژوکت زدن بعدش یه امپول بیهوشی زدن توش سریع خوابید بعد از ام ار ...

سلام خوبین.پسر من ۸ماهشه گفتن قبل ام ار لی بخاطر بیهوشی حداقل ۵ساعت قبلس هیچی نخوره..شما بچتونو گرسنه نگه داشتین؟

سلام عزیزم شما از بچتون ام ار ای گرفتی ؟

سلام عزیزم نه خداروشکر.....(دکتر گفت با سی تی اسکن انجام بدیم که اونم بچم خابید خودش و یه دقیقه شد).اینقد ناراحت بودم داشتم دق میکردم.بردمش پیش بهترین متخصص مغزو اعصاب شهرمون گفت غیر ممکنه بچه بتونه ۵ساعت گرسنگی رو تحمل کنه و اثلا منطقی نیست کی این حزفو زده .باید بچه بستری بشه و سرم بگیره که قند خونش نیوفته.البته قبلش با منشیش که حرف زدم اینقد عصبانی شد گفت کدوم بیشعوری گفته.اینجا ما بچع هها رو اورژانسی میفرستیم ام آر ای با بیهوشی  .یه آقایی هم اونجا بود گفت من بچم ۵بار تاحالا از ۶ماهگی ام آر ای شده هیچوقت اینجوری نبوده که بگن جیزی نخوره .

2738
سلام عزیزم نه خداروشکر.....(دکتر گفت با سی تی اسکن انجام بدیم که اونم بچم خابید خودش و یه دقیقه شد). ...

خداروشکر عزیزم...

من داداشم همین چهارشنبه ام آر ای داره خیلی میترسم نگرانم از آمپول بی هوشی میترسم نکنه به هوش نیاد