2752
2734
عنوان

چرا از ازدواجتون پشیمونین ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 591 بازدید | 50 پست
تو چه مرحله ای هستی؟ 

من رد میکنم ...اولش همه چیو میگم ...اما بعدش به تفاهم تمیرسیم ...مثلا اینکه حقوقم رو میپرسن ..یا اولش به قصد اینکه کارمندم میان جلو خیلی بدم میاد 

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂
من رد میکنم ...اولش همه چیو میگم ...اما بعدش به تفاهم تمیرسیم ...مثلا اینکه حقوقم رو میپرسن ..یا اول ...

حق داری 

واقعا این پرسیدن حقوق خیلی نشونه ی بدیه قشنگ معلومه رو پولت حساب باز کرده 

حالا انشالله جور شد اگه بتونی قبلش ملکی ماشینی برا خودت بخری خیلی خوبه اگه نه پس اندازت مخفی و میگی من صفرم واسه جهازمم میخوام وام بگیرم 

ندارم ندارم راه بنداز که بدونه صفری 

ولی تا میتونی طلا و سکه جمع کن و مخفی

دارم خواهرانه بت میگم چون خودم ضربه خوردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حق داری  واقعا این پرسیدن حقوق خیلی نشونه ی بدیه قشنگ معلومه رو پولت حساب باز کرده  حالا ...

یه زمین دارم ...و یه سرویس طلا  .همین 😕

حق داری  واقعا این پرسیدن حقوق خیلی نشونه ی بدیه قشنگ معلومه رو پولت حساب باز کرده  حالا ...

اره پنهون میکنم ...هیچی نمیگم 

2731