2733
2734

ولی اگه از همون اول تو نی نی سایت نظرخوهای میکردم بهتر به نتیجه میرسیدم.از اقوام بپرسم فقط بدیا رو میگن.هم یکی تعریف نکرد دلم خوش باشه

خوش اومدی آوای مامان😘😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۱۰۰گرفتم ولی اصلا راضی نیستم فعلا زنگ نمیرنه ولی لکه های آب روش میمونه  زشت میشه.یکم بگذره و ...

عه چه خوب گرفتی تو...ولی فک کنم سینی زیرش پلاستیکه مال تو مال من تمام استیله ولی اره اینم لکه اب روش خشک میشه سفیددد سفید میشه..ولی اون مرده ک ازش خریدم بهم گفت ک 3ماهی یکبار قطعاتش رو باز کن ازهم و با اسکاچ بشورش میشه عین اول حالا من هنوز اینو امتحان نکردم ولی با دستمال نم دار یه سری تمیزش کردم خیلی خوب شد

برای واقعی شدن تیکرم صلوات میفرستین دوستای عزیزم🥰
پولش مهمه ولی چون خودم همه چیو با سلیقه ی خودم گرفتم الان بخام عوض کنم   آب و غذا رو روم میبندن ...

عزیزم همه چی خوبه. پرده هم قشنگه. همینا هم حتما کلی پولشون شده. پس بیخودی ذهنتو درگیر نکن. 

خونتم مرتبه به خوشی زندگی کنید توش

2731
عه چه خوب گرفتی تو...ولی فک کنم سینی زیرش پلاستیکه مال تو مال من تمام استیله ولی اره اینم لکه اب روش ...

بله پلاستکیه.البتع من ۴ ۵ ماه پیش خریدمش.شاید الان گرونتر باشه

خوش اومدی آوای مامان😘😍
2740