2752
2734
عنوان

جنین بریچ

| مشاهده متن کامل بحث + 20011 بازدید | 23 پست
خدا روشکر که سالم بوده 

ممنونم

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....
من فقط نگران اینم که جاش تنگ باشه پاهاش مشکل پیدا کنه!!

نه عزیزم پاهاش مشکل پیدا نمیکنه.

منم شکمم خیلی کوچیک بود تا آخر مثل ۵ ماهه ها هم نبودم هیچکس نمیفهمید باردارم😂

فقط دخترم دنیا اومد تا یک ماه مثل قورباغه همش پاهاش و جمع میکرد😂😂😂بمیرم براش از بس اون تو جاش تنگ بوده به جای باز عادت نداشت ولی کم کم درست شد الان پاهاش و صاف میکنه🤣

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
سلام خانومی ممنون شما چطوری ما خوبیم خداروشکر 

مرسی عزیزم ماهم خوبیم

دیگه سونونرفتی براوضعیت جنین من دوشنبه بایدبرم

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..
2731
اسی من کمرم پهنه سر جفت بچه هام تاماههای اخر کسی متوجه نمیشد حامله ام از بس شکم نداشتم و بچه تو پهلو ...

من چندتا مطلب خوندم نوشته بود بچه های بریچ هستن شاید لگنشون مشکل پیدا کنه بدلیل بی حرکت بودن پا !!ترسیدممم !!پس الهی شکر خیلی ها بودن بریچ بوده!!دکتر سونو گفت چون قدت بلنده و از قبل شکم نداشته شکمت کوچولو هست نمودار رشدش خوبه 

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
نه عزیزم پاهاش مشکل پیدا نمیکنه. منم شکمم خیلی کوچیک بود تا آخر مثل ۵ ماهه ها هم نبودم هیچکس نمیفهم ...

اخی عزیزممم !!قورباغه😂😂😂😂

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
خوبه من هفته ۲۹ رفتم ۱۳۰۰ بود

اره دکتر سونو گفت خوبه بچه درشتی نیست اما نرماله

مرسی عزیزم ماهم خوبیم دیگه سونونرفتی براوضعیت جنین من دوشنبه بایدبرم

سونو احتمالا هفته بعد برم عزیزم طبیعی میاری؟

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفم...تا تیک بخوره✔✔✔✔
سونو احتمالا هفته بعد برم عزیزم طبیعی میاری؟

بسلامتی

اره اولیوکه طبیعی اوردم

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..