2737
2734
عنوان

چجوری بگم بهش نمیتونم قرآن بخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 814 بازدید | 44 پست
مامانبزرگ پانیذ جون الان مشکل این دوستمون این نیست که دوست نداره قرآن بخونه مشکلش اینه که دوستش خون ...

دقیقا موافقم من قبلا مربی قرآن این خانم بودم از وقتی یاد گرفته خیلی ذوق داره همش مجلس و روضه و ختم قرآن دعوتم میکنه میگه بیا ولی با بچه کوچیک واقعا سختمه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش بگو من اگه دلم بخواد خودم میتونم توی ختم قران شرکت کنم لازم نیس تو هی برام جزء بگیری 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
من خودم هر روز قرآن میخونم حتی شده یک صفحه ولی وقتی احساس کنم یه کاری رو گردنمه احساس تکلیف میکنم دی ...

این حرف تون متین وبه دل میچسبه ودرسته چون دختر گل من از قرآن خوندن فراری نیست بلکه از این سبک تحمیل کردن رو دوست نداره مادر جون بهش بگو با ادب ونزاکت حتی بهش بگو اصلا وقت نمیکنم بقول اون کاربر عزیز بگو هروقت وقتش رو داشتم خودم اطلاع میدم 

قرآن نگهدار خودت وخانواده ات باشه عزیزم 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
2731
مامانبزرگ پانیذ جون الان مشکل این دوستمون این نیست که دوست نداره قرآن بخونه مشکلش اینه که دوستش خون ...

عزیز دل منی حالا متوجه شدم 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
2738
دقیقا موافقم من قبلا مربی قرآن این خانم بودم از وقتی یاد گرفته خیلی ذوق داره همش مجلس و روضه و ختم ق ...

واسه هر چیزی باید تعادل داشت هر موقع ک حرف پیش میاد این مورد رو ب دوستت یاداوری کن خود دین اسلامم یک قسمت از شبانه روز رو برای عبادت گذاشته واقعا خانومایی ک دم ب ساعت تو مجلس روضه هستن درک نمیکنم خانومی میشناختم ک بچه ی کوچیکشو مینداخت گردن این و اون بعد همش یا روضه و دعا بود یا زیارت کربلا و مشهد اینجوری اصلا درست نیس واقعا 

افرادی مثه دوست شما همه رو از دین زده میکنن هربار با بهونه های مختلف دست ب سرش کن 

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد

اشکال نداره همین بزرگ کردن وتربیت کردن بچه به نحو احسن اینم یه نوع ثواب حسنه ست انشالله خانوادگی عاقبت بخیر بشی ونورالهی درزندگیت همیشه بتابه 

واینکه منو حلال کن که زود قضاوت کردم 

واسه هر چیزی باید تعادل داشت هر موقع ک حرف پیش میاد این مورد رو ب دوستت یاداوری کن خود دین اسلامم یک ...

افراط تو هر چیزی خوب نیست حتی قرآن خوندن و عبادت 

این خانم از شوهرش و بچه هاش میزنه خودش میگفت من هر روز اگه برسم یه غذای دم دستی میپزم شوهرمم از غذا ایراد میگیره بهش گفتم خوب زودتر بذار گفت آخه نمیرسم همش مجلسم

ممنون از دعای خیرتون شما بزرگ مایی 

🌷🌷🌷🌷همیشه مثل گل باطراوت باشی دختر گلم 

افراط تو هر چیزی خوب نیست حتی قرآن خوندن و عبادت  این خانم از شوهرش و بچه هاش میزنه خودش میگفت ...

خب واقعا این چ ثوابیه؟من جای شوهر این خانم باشم میگم راضی نیستم بری روضه چون واقعا رضایت شوهر شرطه

بعدم متاسفانه بعضی از مجالس ما اسمشون روضه و دعا هست وگرنه هدف اصلی شده چشم و هم چشمی و دید زدن خونه و زندگی بقیه و کی خونش  از همه قشنگتره

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد
2706