2733
2734
عنوان

خانما بیاید نظرسنجی اسم پسر😊💚

| مشاهده متن کامل بحث + 247 بازدید | 20 پست
لطفا اسم میذارید معنیش هم بذارید

اسم: طاها

نوع: پسرانه

ریشه اسم: عربی

معنی: (تلفظ: tāhā) (عربی) (= طه )، طه ]طاها نگارش فارسیانه طه می باشد[ - نام سوره ای در قران کریم

نیکان اسم پسرانه است، معنی نیکان: (نیک + ان (پسوند نسبت، علامت جمع))، منسوب به نیک، ن نیک؛ 2- نیکها (اشخاص نیک). 

اسم: مهرسام

نوع: پسرانه

ریشه اسم: فارسی

معنی: اسم ترکیبی پسرانه به معنای خورشید و آتش دو نماد مقدس در ایران باستاناز دیگر معانی آن میتوان به فرزند مهربان، خورشید آتشین و فرزند خورشید اشاره کرد - پسر خونگرم و مهربان، مرکب از مهربه معنای مهربانی یا خورشید و سام به معنای آتش است(خونگرم و مهربان

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
فک کن ب یه مرده ۵۰ ساله بگن مهرسام     اقاااا مهرسام     این اسما تادوران ۲ ...

ن اتفاقا ببین اون دوران همسن سالا همه میشن اقا رایان 

آقا ویهان اقا یونا   عادی میشه😐

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسم: طاها نوع: پسرانه ریشه اسم: عربی معنی: (تلفظ: tāhā) (عربی) (= طه )، طه ]طاها نگارش فارسیانه ط ...

معنی مهرسام قشنگتره

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید ، برایشان چای ریخت ، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده ، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت که غم و اندوه ، رفتنی است و روزهای خوب در راه اند که حالِ دلِ همه مان خوب خواهد شد ...اندکی صبر ...اندکی تحمل ... ♥️.                            من از دستت ندادم،با دست پر برمیگردم یه روزی...وقتی خورشیدو میخوای،یه وقتایی رو بایدم بسوزی
2728
ن اتفاقا ببین اون دوران همسن سالا همه میشن اقا رایان  آقا ویهان اقا یونا   عادی میشه😐

یونا  

عجب اسمایی  باحالن  

اره دیگه ماشالا روز بروز اسما عجیب غریب تر میشه زمانه اونا عادی میشه

خدایا ب دلم نگاه کن، منو ب همون چیزی ک منتظرشم برسون🙏🙏🙏