2733
2739
عنوان

چرا هرچی ادم کثافته ب پست من میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 442 بازدید | 22 پست

وای بخدا منم خسته شدم نمیتونم بگم ولی از دست آقایون خیلی ضربه خوردم حتی فامیل

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط شوهرت چقد ریلکسه تواینجور مسائل دلداریتم میده ک چیزی نیس طرف دوستت نداره خیالاتی شدی😂😂😂 خیلی ریسک کرده ک تو تنهابودی خونه میدونسته ک مشتری میاد دم در

کرم ضدلک ،روشن کننده،درمان جای جوش،روغن خراطین اصل و ست ساز برای فروش دارم همه اینا نتیجه چن سال تجربه خودمه hamechibato این آیدی تلگراممه خواستین در خدمتمم😊😊😊
2731
فقط شوهرت چقد ریلکسه تواینجور مسائل دلداریتم میده ک چیزی نیس طرف دوستت نداره خیالاتی شدی😂😂😂 خیلی ...

خونع ی ما زمینی حیاط داره .کلا همسایه ها ب هم اشراف دارن .اصلا هیچ مدلی نمیشه اتفاقی بیوفته 

ولی خب بازم کار خوبی نکرد دیگه

چرا یکی پیدا نميشه ب من مجوز حمل اسلحه بده؟ 
خونع ی ما زمینی حیاط داره .کلا همسایه ها ب هم اشراف دارن .اصلا هیچ مدلی نمیشه اتفاقی بیوفته  و ...

خیلی باید احتیاط کرد اینجا یکی بود بهمین بهونه ها زنای تنهارو تو خونه گیرمیاورد و اذیت میکرد از یه عده مریض جنسی ک ب بچه های معصوم رحم نمیکنن چه انتظاری داری آدم باشن عزیزم

کرم ضدلک ،روشن کننده،درمان جای جوش،روغن خراطین اصل و ست ساز برای فروش دارم همه اینا نتیجه چن سال تجربه خودمه hamechibato این آیدی تلگراممه خواستین در خدمتمم😊😊😊
وای بخدا منم خسته شدم نمیتونم بگم ولی از دست آقایون خیلی ضربه خوردم حتی فامیل

دقیقا.کاش نامحرم بودن.ادم بعضی وقتا از محرماش هم ضربه میخوره

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2740