2737
2734
این ماه بخاطر این امپولا بد جور افسرده شدم همیشه مثبت بودم ولی الان دست خودم نیست هر شب با گریه خواب ...

عزیزم حق داری ولی باید یه راهی پیدا کنی خودتو آروم کنی،بذار از خودم بگم،،،سی و چهار سالمه،چهار ساله منتظرم،یه سقط شش هفته داشتم،دو تا ای یو ای منفی،دو تا میکرو منفی،تو آخرین میکرو فهمیدیم که ذخره تخمدانم پایینه و وقتی ندارم،رسما داغون شدم،یه هفته فقط کارم گریه بود،بعد دیدم فایده ای نداره،،،رفتم یوگا ثبت نام کردم،دکترمو عوض کردم،دکتر جدید بهم خیلی امید داد،دارو تقویتی داد و فیززوتراپی،و خیلی تاکید داشت حتما حتما وزنمو کم کنم،ببین عزیزم فقط خودت میتونی خودتو آروم کنی،فکر شوهرتم باش،مردا خیلی زود خسته میشن،امیدوارم زود زکد مامان شی

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
عزیزم حق داری ولی باید یه راهی پیدا کنی خودتو آروم کنی،بذار از خودم بگم،،،سی و چهار سالمه،چهار ساله ...

چقد سخت 😔 

ممنون عزیزم حرفات یکم ارومم کرد 

اره شوهرمم دیونه کردم درست میگی 

سعی میکنم دیگه بیخیالش باشم 

به همین زودیا منم مامان میشم 😃🥰😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد سخت 😔  ممنون عزیزم حرفات یکم ارومم کرد  اره شوهرمم دیونه کردم درست میگی  سعی ...

موفق باشی

حتما ورزش کن،دوای درد ماها وزن کم و تحرک بالاست،

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
نه چهار تا امپول زدم این ماه الانم لگنم درد میکنه سینه هامم درد میکنه ولی نشد دیگه 

عزیزم صبر کن شاید مثبت بشه الان زدی دوباره بی بی چک؟؟

خدایا شکرت که بهم نی نی سالم دادی  1399\10\30 مثبت شد بی بی چکم  
2731