2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب پس خیالم راحت شد❤️❤️❤️❤️

استرس نداشته باش عزیزم منم خیلی استرس داشتم اوایل راستی سنو هم زود نرو  گلم بزار هشت هفته برو صدای قلب نارشو بشنوی

دوست گلم میشه برای  سلامتی خانواده ام یه صلوات بفرستی ؟*****|**************یه زحمت دیگه هم برات دارم دوست مهربون نی نی سایتی من میشه سه تا صلوات هم برای سبز شدن دامن بی اولادا بفرستی  میشه گلم؟ انشاءالله همه دوستای منتظرمون به زودی باردار بشن بحق اولاد علی آخه انتظار خیلی سخته من خودم دو سال ونیم انتظار کشیدم انشاءالله هیچ زنی بی اولاد نمونه وهمه ی آبجی های گلم بزودی مامان بشن 
2731
نه عزیزم به نظرم خوبه عددت .مبارکه .نینیت فکر کنم دختر باشه به احتمال ۸۰ درصد

سلام گلم من بتام یه روز قبل موعد ۹۴ بود ۶ روز بعد موعد ۶۵۰ بنظرت جنسیت نی نی من چیه؟؟

میشه یه صلوات برا نی نیم بفرستی سالم بیاد بغلم  خدایا نی نیمو سالم بزارش بغلم 
سلام گلم من بتام یه روز قبل موعد ۹۴ بود ۶ روز بعد موعد ۶۵۰ بنظرت جنسیت نی نی من چیه؟؟

زیر هزار به احتمال ۸۰ درصد دختره برای منو زن داداشم گفت تازه برای من بعد سه روز سه هزار رو خورده ای بود میگفت برای پسر عدد بتا زود میره بالا 

برای سلامتی همسرم و بچه هام و خونه دارشدنمون با دلهای پاکتون لطفا یه صلوات😘😘😘😘