2733
2734
عنوان

اگر به جای من بودین به مادرشوهرتون میگفتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 21 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه اشکالی داره..بگو..خاله من پسرشونو خیلییی حمایت کردن حتی بعد ازدواجش..زن پسرخالم کوچکترین مشکلی با ...

این از رندیشه و داره از عواطف اونها سو استفادا میکنه انشالله که پسر داشته باشه و سرش میاد 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2728
فرض کنید خیلی زود بتونه کار پیدا کنه به خاطر ماهیت شغلش. اما خوب هفت هشت ماه حقوق رو از دست میده

خودت باید صرفه جویی کنی بعدم نیاز نیست بگی وقتی ببینن سرکار نمیره خودشون متوجه میشن شرایطتتون را 

اگر بخوان کمک میکنن والا هم که هیچی 

این از رندیشه و داره از عواطف اونها سو استفادا میکنه انشالله که پسر داشته باشه و سرش میاد 

عزیزم اذیتشون نمیکنه که..منظورم درددل وگفتن مشکلاتشه..وگرنه دخترخوبیه ورابطه خوبی با خالم وبچه هاش داره..خونواده خودشم حمایتش میکنن خیلییی زیاد

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
عزیزم اذیتشون نمیکنه که..منظورم درددل وگفتن مشکلاتشه..وگرنه دخترخوبیه ورابطه خوبی با خالم وبچه هاش د ...

میدونم گلم ولی مطمین باش  همش دنبال کمک این و اون هست و شک نکن اونهااذیت میشن برا همین خیلی کمکش میکنن اذیت نه از بابت رفتارش مدام نگرانشون میکنه و انرژی اونها را سمت خودش میکشه 

ادمهای اینجوری را دیدم همه را به خدمت خودشون میگیرن