2733
2734
عنوان

بارداری و من😣

| مشاهده متن کامل بحث + 264 بازدید | 29 پست
من تا همین دو هفته پیشم ویار داشتم😂😂😂غر نزن باید تحمل کنی خیلی چیزا جلو راهته. اگه تحمل نکنی ک نم ...

خیلیییییی سخته دارم میمیرم از استخون درد😞

این داره استخون منو گاز میزنه نکنه😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ابجی برا هرکس فرق میکنه. یکی اصلا تو بارداری این حسارو نداره و  یکی داره  شدید. 4 یا 5 ماه ...

دیگه من تا ۴ ۵ ماهگی اینجور عذا بخورم که فندوقم  بچه نمیارم😆 شوهرم گفته یا ۴ کیلویی یا طلاق😅

2728
خیلیییییی سخته دارم میمیرم از استخون درد😞 این داره استخون منو گاز میزنه نکنه😒

هنوز شروع نشده استخون دردات😁😁😁بذار حالا اول راهی بعدا میفهمی چی میگم از ماه هفت ب بعد😁😁تنها راهش اینه فقط برو خودت نیاری هرچی میگذره برات بذار بگذره هی بخوای توجه کنی بیشتر اذیت میشی اصلا هم نمیگذره زمان برات😊

من خیلی خیلی اذیت شدم ولی اصلا ن غر زدم ن هیچی فقط تحمل کردم ویار ک کشت منو ولی تحمل کردم میگم ک تا هفته ۳۸ داشتم بعد ماه چهارم و پنجم سیاتیک گرفتم مث فلجا راه میرفتم😂بعد استخون لگن و کمر شروع شد ترکیدن🤦🏻‍♀️😂

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰

عزیزای دلم

خانمها کسی چله زیارت عاشورا رو نمیخواد من ب نیابت از حاجت یاامواتش بخونم هزینشم ۱۰۰میگیرم 

چله رحمن.یس.توسل.حشر.مزمل.حدیث کسا هم قبول میکنم 

محرم نزدیکه انشالله خودسیدالشهدا برگه حاجتتونو امضا کنه

انشالله بحق شش ماهه علی اصغرهم خدادامن تک تک خانماروسبزکنه ونعمت مادری و ازشون دریغ نکنه امین

انشالله بحق امام زمان خدا نیت دلتونو براورده کنه 

ممنون میشم کمکم کنین

کاربر امیدم فقط خداس هستم که چله انجام میداد
دیگه من تا ۴ ۵ ماهگی اینجور عذا بخورم که فندوقم  بچه نمیارم😆 شوهرم گفته یا ۴ کیلویی یا طلاق😅

منم مث تو بودم. هیچی نمیتونستم بخورم. بعد 5 ماهگی میخوردم ولی بازم زیاد ن. دخترم موقع تولد 3200 بود. 

2738

یا امامزاده بیژن😷

به روی خودم اصلا نمیارم ۱۰ نفر زومن روم حالم از این وضعیت بهم میخوره نمیتونم تکون بخورم اولین نوه  و بچه هر دو خانوادست دیگه همه الان فک میکنم من تو شکمم اورانیم حمل میکنم 😶

2706